Є відмінний спосіб викупу з великим дисконтом кредиту в банку «Морський», подробиці нижче?

Після банкрутства і початку ліквідації банку «Морський» багато невиплачених до кінця і незакритих позик залишилося в стані невизначеності. Однак це ненадовго, найближчим часом для таких кредитів знайдуться нові власники прав вимоги, адже всі активи збанкрутілих банків продаються за допомогою системи інтернет аукціонів ProZorro.Sale.

Якщо ви вирішите самі викупити свій власний кредит з такого аукціону, то у вас з'явиться можливість не тільки не мати нового кредитора і закрити старі борги, а й зробити це можна з дисконтом до 80%. Як це можна зробити, подробиці нижче?

Який кредит ви зможете закрити в банку «Морський» з дисконтом до 80%?

Аукціон з продажу кредитного портфеля банку «Морський» здійснюється в системі Прозорро по так званому голландському сценарієм. Це означає, що в процесі торгів ціна буде поступово знижуватися, аж до досягнення точки мінімуму - 20% від початкової суми боргу.

Наша організація CreditStop допоможе вам викупити з торгів кредити:

 • іпотеки під заставу земельної ділянки, будинку або квартири;
 • під заставу нерухомості, виробничого обладнання або потужностей, автомобіля та інші види;
 • із забезпеченням у вигляді поручительства фізичних або юридичних осіб;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Найбільш правильним варіантом покупки власних боргів є очікування на аукціоні максимального дисконту 80%. Розглянемо, як відбувається процедура торгів.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Права вимоги спочатку продаються за конкретно взятим кредитом в системі Прозорро, подальші етапи участі в аукціоні виглядають наступним чином:

 • оголошується продаж, і призначається конкретний час старту аукціону;
 • учасники реєструються на торги і виплачують початковий обов'язковий внесок;
 • з початку торгів учасники знаходяться онлайн і стежать за зниженням поточної ціни;
 • після досягнення хорошої знижки, будь-який учасник оголошує про намір покупки лота;
 • якщо ніхто не захоче підвищити ціну, то можна викупити борг за мінімальною вартістю.

Якщо бажаючі з'являються, то далі аукціон йде на підвищення ціни, але таке трапляється досить рідко для роздрібних аукціонів першого етапу. Якщо переможець не знайдеться, то такі невдалі торги об'єднуються в оптовий лот і на іншому аукціоні продаються великим гравцям ринку.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Вам необхідна кваліфікована допомога юристів CreditStop, щоб всі процеси пройшли в рамках законодавства і по стандартам роботи аукціону Прозорро. До того ж ми знаємо всі нюанси укладення договору переуступки прав вимоги за кредитами банків, що ліквідуються.

Етапи роботи з нами виглядають таким чином:

 • консультація, на якій ми пояснимо нюанси покупки кредиту, а також відразу призначимо необхідну суму грошей для викупу;
 • підписання договору з нашою фірмою;
 • участь в аукціоні і покупка прав вимоги з максимальним дисконтом;
 • закриття вашого боргу в банку «Морський».

Описана схема є найвигіднішою для вас. Самостійно ви з першого разу майже напевно зробите помилку, краще процес надати професіоналам нашої фірми. У будь-якому випадку величина дисконту в 80% є метою наших зусиль, ну і звичайно ж остаточна ліквідація ваших боргів.

Інформація про банк «Морський»

Публічне акціонерне товариство банк «Морський», було утворено 17 травня 1994 року. Дана банківська установа розташовувалося на території АР Крим у м. Севастополь. Після окупації РФ Криму банк «Морський» був не в змозі виконувати свою діяльність. У зв'язку з цим НБУ відкликала його банківську ліцензію.

Банк «Морський» названий банкрутом, який підлягає ліквідації. Процес ліквідації почався 04 вересня 2015 року. Граничний термін його ліквідації 03 вересня 2020 року, але при необхідності може бути продовжений.

Теми