Є чудова можливість позбутися проблемного кредиту, взятого в «СП банку»?

Якщо з якої-небудь причини ви не виплатили кредит, взятий в «СП банку», то він не забутий і нікуди не зникне, хоч сам банк і проходить процедуру ліквідації. Його активи будуть продані, щоб хоча б частково мінімізувати борги, що залишилися після його діяльності, при цьому будуть продані і права вимоги за кредитами.

Продаж прав вимоги означає, що ваш новий кредитор буде вимагати від вас виплат або передачі заставного майна. Самі права вимоги будуть продані з аукціону в системі електронних торгів ProZorro.Sale. Їх купити може будь-яка фізична або юридична особа. А чи є можливість самому викупити його, про таку можливість варто розповісти детальніше.

Який кредит ви зможете закрити в «СП банку» з дисконтом до 80%?

Наша організація CreditStop допомагає компаніям і звичайним громадянам, викуповувати свої кредити банків, що ліквідуються зі знижкою до 80%. Це відноситься також до позик «СП банку».

Ми допоможемо вам викупити кредит:

 • із заставою під нерухомість, промислові площі і потужності, автомобіль і т.д.;
 • іпотеки із заставою під будинок, землю або квартиру;
 • з поручительством компанії або фізичної особи;
 • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Розмiр знижки до 80% виникає в зв'язку з можливостями процедури проведення аукціону в Прозорро.Продажі.

Як відбувається сам викуп кредиту?

В системі онлайн аукціонів продаж прав вимоги за зобов'язаннями позики «СП банку» проходить за голландським сценарієм. Це означає, що в процесі торгів вартість буде тільки повільно знижуватися. Мінімальний поріг падіння ціни можливий до рівня 20% від суми заборгованості, а це і означатиме знижку до 80%.

Процес купівлі здійснюється наступним чином:

 • торги оголошуються, а також оголошується час і дата їх проведення;
 • учасники реєструються на торгах, а також платять обов'язковий внесок;
 • в процесі зниження вартості очікується мінімальна ціна;
 • викуповується займ з дисконтом до 80%.

Сам аукціон може зупинити будь-який з учасників, якщо погодиться сплатити поточну на момент зупинки ціну за лот. Це можна зробити і на мінімальному значенні ціни.

Якщо переможець так і не буде визначено, то всі такі невдалі продажі будуть об'єднуватися в один великий лот, який вже буде пропонуватися до продажу оптом великим гравцям ринку. Тому важливо скористатися роздрібним етапом.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Важливими причинами роботи з нами є, високий професіоналізм нашої команди юристів і великий досвід в роботі з переуступкою прав вимоги за кредитами, а також умінням ефективно брати участь в аукціонах в системі Прозорро.

Сам процес роботи з CreditStop складається з наступних етапів:

 • консультація, на якій ви дізнаєтеся деталі викупу ваших старих боргів «СП банку», і вам відразу буде озвучена необхідна сума для реалізації цього;
 • підписується договір з нашою фірмою;
 • приймається участь в аукціоні та викуповуються права вимоги за вашим займом з дисконтом до 80%;
 • кредит закривається остаточно.

Цей процес на даному етапі найвигідніший для вас, тому що ви отримуєте можливість розплатитися за позикою зі значною знижкою. На першому етапі торгів не часто буває багато учасників, тому отримати велику і навіть максимальну знижку можливо.

Інформація про «СП банк»

Публічне акціонерне товариство «Східно-промисловий комерційний банк» АТ «СП Банк», отримав банківську ліцензію 28 квітня 2009 року.

Особливості функціонування цієї банківської структури, а саме розташування в м.Луганськ, привели до того, що НБУ був змушений у 2015 році відкликати банківську ліцензію та розпочати процедуру банкрутства.

Фонд гарантування вкладів проводить процедуру ліквідації АТ «СП Банку» з 11 вересня 2015 року. На поточний момент граничний термін його ліквідації становить 10 вересня 2020 року, але при необхідності може бути продовжений.

Теми