Не встигли закрити старий кредит в «Укркомунбанку», це можна зробити зараз і з великою знижкою?

Якщо є невиплачений до кінця займ в «Укркомунбанку», що проходить процедуру ліквідації через те, що став банкрутом, це означає, що ваші борги скоро можуть отримати нового кредитора. Активи неплатоспроможного банку-банкрута будуть продані, щоб хоч якось компенсувати його заборгованості, в тому числі буде проданий і кредитний портфель.

Продаж прав вимог буде здійснюватися за допомогою електронної системи аукціонів ProZorro. Це означає, що у вашого кредиту з'явиться новий кредитор, який може бути будь-якою фізичною особою або організацією. Він буде мати законні підстави вимагати від вас погашення боргу за договором, або може забрати заставне майно при вашій неможливості робити виплати.

Однак у вас є можливість викупити свій власний кредит самому, і про те, як це зробити з вигодою для себе, мова і піде нижче.

Який кредит ви зможете закрити в «Укркомунбанк» з дисконтом до 80%?

Сама продаж прав вимоги за кредитною заборгованістю клієнтів «Укркомунбанку» здійснюється на першій стадії за допомогою голландського аукціону в системі Прозорро.Продажі. Це означає, що під час торгів ціна буде йти на зниження.

Від первісної вартості, ціна буде повільно опускатися до моменту поки не знайдеться покупець, або вона не досягне нижньої точки в 20% від початкового значення. На цій стадії можна викупити свій кредит з дисконтом до 80%.

Ми готові допомогти вам викупити ваш кредит:

  • іпотеки із заставою квартири, земельної ділянки або будинку;
  • із заставою виробничих потужностей, нерухомості, автомобіля і т.д.;
  • з поручительством від юридичної або фізичної особи;
  • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Таким чином можна найкраще вирішити проблему зі старою позикою «Укркомунбанку».

Як відбувається сам викуп кредиту?

Голландська схема продажу прав вимоги на аукціоні відбувається в кілька етапів. Спочатку продається конкретний кредит, можна сказати, що в роздріб. Щоб взяти участь в торгах необхідно:

  • дізнатися, коли буде виставлений на продаж ваш кредит;
  • зареєструватися як учасник і виплатити обов'язковий внесок за участь;
  • підключитися до онлайн аукціону на момент його початку;
  • дочекатися значимого або максимального дисконту;
  • викупити свій борг.

Якщо на першому роздрібному етапі конкретна позика не буде викуплена, то вона буде приєднана до великого лоту, який вже оптом буде запропонований для великих гравців ринку з іншого аукціону. На другій стадії у вас точно з'явиться новий кредитор, і вам не уникнути спілкування з його колекторами. Хоча цього можна уникнути.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Вам вигідніше за все скористатися послугами нашої компанії CreditStop. Справа в тому, що ми знаємо, як все зробити оптимально, вигідно для вас і правильно, щоб закрити проблемний кредит «Укркомунбанку». В аукціоні не можуть брати участь ні самі власники кредитних зобов'язань, ні їх поручителі. При цьому в ньому можуть взяти участь ваші довірені особи або довірена компанія.

Як проходить робота з нами:

  • ми проводимо консультацію, на якій відразу визначаємо суму грошей, необхідну для викупу вашого кредиту;
  • укладаємо договір з вами;
  • надаємо послуги супроводу в аукціоні на майданчику системи Прозорро;
  • викуповуємо права вимоги по кредиту;
  • закриваємо його.

Все це можна зробити зі знижкою до 80% від первісної вартості. Це вигідно для вас перш за все, такі умови вам навряд чи запропонує новий кредитор. Після цього ваша стара проблема припинить своє існування, а заставне майно остаточно стане вашою власністю.

Інформація про «Укркомунбанк»

Публічне акціонерне товариство «Український комунальний банк» («Укркомунбанк») було створено 10 серпня 1993 року. Воно відноситься до луганського регіону і причина припинення його діяльності пов'язана з проведенням АТО в цьому регіоні.

У травні 2015 року НБУ визнав «Укркомунбанк» неплатоспроможним і відкликав його банківську ліцензію. З 14 вересня 2015 року ця банківська структура визнана банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми