Як найвигідніше викупити свій кредит у банку «Капітал»?

Що стане з незакритим кредитом, узятим у банку «Капітал»? Ця фінустанова є банкрутом і відноситься до банків, що знаходяться на стадії ліквідації. Це означає, що всі його активи будуть розпродані, щоб погасити його заборгованість. Під активами слід розуміти також і кредитний портфель, а значить ваш проблемний займ в цьому банку, якщо він не був закритий, знайде свого нового кредитора.

Процес продажу активів збанкрутілих банків здійснюється за допомогою інтернет аукціонів в системі електронних торгів ProZorro.Продажі. Це означає, що права вимоги може придбати будь-який бажаючий. А чи є можливість самому викупити свій кредит? Так, це можливо зробити, причому з дисконтом до 80%. Про таку можливість варто розповісти детальніше.

Який кредит ви зможете закрити в банку «Капітал» з дисконтом до 80%?

В аукціоні Прозорро з продажу прав вимоги за кредитами боржників банку «Капітал» не можуть брати участь самі власники зобов'язань, а також їх поручителі, це заборонено законом. Однак в ньому можуть взяти участь їх довірені особи. Таким чином можна самому викупити свій кредит.

Ми готові допомогти вам викупити свій борг:

 • іпотеки із заставою будинку або квартири;
 • із заставою автомобіля, виробничих або офісних площ, техніки, обладнання і т.д.;
 • з поручительством третіх юридичних або фізичних осіб;
 • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Купівля може статися з дисконтом до 80%. Яким чином цього можна досягти?

Як відбувається процес викупу кредиту?

На аукціоні в Прозорро.Продажі торгівля правами вимоги за кредитами збанкрутілих банків відбувається за голландською схемою. Це означає, що сам процес торгів йде на зниження ціни. Від існуючої початкової вартості ціна опускається поступово, поки не досягає найнижчої позначки 20% від початкового значення. А це означає дисконт в 80%.

Щоб викупити з такою знижкою свій борг, необхідно:

 • дізнатися, коли в системі буде продаватися ваш кредит, про дату і час можна дізнатися заздалегідь;
 • зареєструватися на торгах в Прозорро в якості учасника, і внести початковий обов'язковий внесок;
 • дочекатися старту торгів;
 • дочекатися максимального дисконту в 80% і викупити кредит.

Торги зупиняються тоді, коли один з учасників погоджується на поточний рівень ціни і викуповує лот. На першій стадії продажі йдуть по конкретним правам вимоги, можна сказати, що в роздріб, і на них рідко буває конкуренція. Це означає, що є великий шанс отримання найкращої знижки.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Ми - CreditStop маємо досвід у закритті проблемних позик збанкрутілих банків з великою вигодою для клієнтів. Тому вам варто довіритися нам. Реально вигідно викупити свій кредит можна на цій роздрібній стадії проведення аукціону, а потім остаточно закрити його. Якщо переможець продажу по вашому кредиту не знайдеться, то такі невдалі аукціони будуть об'єднані у великі лоти і продані великим гравцям ринку.

Процес роботи з нами виглядає таким чином:

 • ми призначаємо консультацію, в процесі якої розповідаємо вам про процес, а також відразу вказуємо на суму грошей, необхідну для викупу боргів з аукціону;
 • підписуємо з вами договір;
 • беремо участь в аукціоні і викуповуємо вигідно ваш кредит;
 • закриваємо його остаточно.

Процедура вимагає деякого досвіду і юридичної підкутості, тому шанс зробити помилку при самостійній реалізації всього процесу досить великий. Краще з нашою допомогою закрити стару проблему.

Інформація про «АКБ «Капітал»

Публічне акціонерне товариство «Акціонерно-комерційний банк «Капітал» було зареєстровано 30 жовтня 1991 року. Після кризи 2014 року, влітку 2015 року Національний банк України висунув підозри в неплатоспроможності даної фінустанови. Це спричинило за собою введення тимчасової адміністрації.

Тимчасова адміністрація НБУ працювала в АКБ «Капітал» з 21 липня по 29 жовтня 2015 року. В результаті її діяльності у банка відкликали ліцензію, і він став банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми