Як краще за все закрити проблемний кредит «Радикал банку»?

Що стане з вашою незакритою позикою збанкрутілого «Радикал банку»? Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, коли ваш кредит, взятий в цій банківській структурі залишився виплачений, коли банк став неплатоспроможним, то це означає, що скоро у вас з'явиться новий кредитор.

Матеріальні та нематеріальні активи «Радикал банку» будуть продаватися, щоб хоч частково закрити борги. Під продаж потраплять і права вимоги за кредитними зобов'язаннями. Продаж таких прав здійснюється в системі електронних аукціонів ProZorro.Продажі, де будь-яка юридична або фізична особа може викупити їх. У вас також є можливість з аукціону викупити свій займ цього банку і з великим дисконтом, але як це зробити, потрібно обговорити детальніше

Який кредит ви зможете закрити в «Радикал банку» з дисконтом до 80%?

Наша юридична фірма CreditStop працює з комерційними компаніями, підприємцями та приватними особами, які хочуть закрити свій проблемний кредит, взятий в «Радикал банку» свого часу.

Ми готові допомогти вам з проблемними позиками, узятими:

 • із заставою житла під іпотечний договір;
 • із заставою автомобіля, виробничих потужностей, нерухомості і т.д.;
 • із забезпеченням у вигляді поруки фізичної або юридичної особи;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Сам викуп відбувається з дисконтом, який в максимальному значенні може становити 80%. Чому це відбувається?

Як відбувається сама покупка кредиту?

Продаж прав вимог здійснюється в системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі за голландським сценарієм. Це означає, що в процесі торгів ціна лота поступово знижується, поки не знайдеться учасник, який бажає зафіксувати ціну і викупити кредит. Максимальний розмір зниження вартості активу опускається до 20% від початкової суми, тобто можна в кінці аукціону викупити свої борги зі знижкою в 80%.

Це робиться в такий спосіб:

 • призначаються торги по конкретному кредиту, про початок старту аукціону всі учасники будуть знати заздалегідь;
 • учасники подають заявки на участь в торгах і платять обов'язковий початковий внесок;
 • в процесі торгів очікується поява максимальної знижки і викуповується кредит;
 • переможцем стає той, хто погоджується купити права вимоги за поточною ціною.

Кращий варіант, це досягнення максимального дисконту 80%. При цьому в самому початку активи цього банку продаються в роздріб, тобто окремо по кожній позиції. Тут мало учасників, а значить і шанс високого дисконту дуже великий. Якщо таким чином свій кредит не викупити, то невдалі аукціони без переможця об'єднують у великі лоти і оптом продають великим гравцям ринку. На другому етапі вам вже не уникнути розмови з новим кредитором і його колекторами.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

У чому полягає допомога нашої компанії? По-перше, ми знаємо всі юридичні нюанси і вміємо правильно приймати участь в торгах, щоб отримати хороший дисконт. По-друге, самим власникам зобов'язань по кредитах і їх поручителям забороняє закон безпосередньо брати участь в аукціоні. Однак це можна зробити за допомогою довірених осіб або довіреної фірми. Такою фірмою можемо стати для вас ми.

Як відбувається співробітництво з CreditStop:

 • ми призначаємо консультацію, на якій вам розповідаємо докладно, як закрити свій борг, і скільки на це необхідно грошей;
 • підписуємо договір з вами в разі вашої згоди на роботу;
 • беремо участь в аукціоні Прозорро і викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • закриваємо його остаточно.

Нашою метою є досягнення максимального дисконту. Це дасть можливість в кілька разів зменшити суму вашої заборгованості. Нові кредитори навряд чи вам запропонують кращі умови, навіть в разі їх лояльності.

Інформація про «Радикал банк»

Публічне акціонерне товариство «Радикал банк» було засновано 22 грудня 2009 року. У зв'язку з підозрою в неплатоспроможності, Національний банк України був змушений ввести тимчасову адміністрацію влітку 2015 року.

Тимчасова адміністрація працювала в «Радикал банку» з 10 липня по 09 листопада 2015 року. Результатом її діяльності стало відкликання банківської ліцензії та початок процедури банкрутства. Поточне закінчення терміну ліквідації цього банку припадає на дату 09 листопада 2020 року. Однак при необхідності цей термін може бути продовжений.

Теми