Встигніть скористатися вигідним способом закриття старого кредиту в «Інтеграл-банку»?

Клієнти збанкрутілого «Інтеграл-банку», хто брав і не виплатив до кінця кредит в ньому, можуть обзавестися новими кредиторами. Збанкрутілий «Інтеграл-банк» розпродається за ініціативою ФГВФО, точніше продаються його активи, в тому числі і права вимоги за кредитними зобов'язаннями. Це означає, що ваш кредит не забутий, і зажадати гроші або заставне майно по ньому може новий кредитор, який купить такі права

Кредитний портфель продається в інтернет системі онлайн аукціонів ProZorro.Продажі. При цьому продаж здійснюється на зниження ціни, так званий голландський аукціон. Це означає, що у вас є можливість вигідно викупити свій власний кредит. Про те, як це зробити, ви можете дізнатися тут.

Який кредит ви зможете закрити в «Інтеграл-банку» з дисконтом до 80%?

Робота з проблемними кредитами фізичних або юридичних осіб збанкрутілих банків є однією з наших спеціалізацій.

Наша компанія CreditStop може допомогти вам закрити кредит з дисконтом до 80%:

 • взятий із заставою під автомобіль, приміщення офісного чи виробничого призначення, нерухоме майно і інші варіанти;
 • іпотечний, взятий під заставу житла;
 • з поручительством (юридичних або фізичних осіб);
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Давайте розглянемо детальніше, як здійснюється процедура за найвигіднішим варіантом викупу своєї позики?

Яка процедура викупу?

Продаж прав вимоги за кредитами «Інтеграл-банку» здійснюється за допомогою публічних аукціонів в системі Прозорро. При цьому сам процес торгів йде за голландським сценарієм, тобто на зниження ціни. Старт торгів йде від повної вартості, а потім вона починає знижуватися аж до досягнення мінімального значення 20% від номіналу. Якщо до повного зниження не знайдеться покупця на права вимоги, то можна в цій точці викупити його самому.

Аукціон на першому етапі здійснюється в роздріб, а значить ваш конкретний кредит буде продаватися окремо. На цьому етапі шанс максимального дисконту великий. Якщо переможця не знайдеться на першому етапі торгів, то всі такі невдалі продажі об'єднуються в великий лот, і по другому колу через голландський аукціон продаються великим гравцям ринку вже оптом.

Процедура аукціону складається з наступних етапів:

 • оголошення продажу із зазначенням часу її початку;
 • реєстрація учасників на конкретний аукціон і оплата ними початкового внеску;
 • викуп кредиту з дисконтом до 80%, бажано 80%;
 • перехід права вимоги за позикою після оплати.

На першому етапі покупку робити найкраще. В цьому наша компанія може вам допомогти. У чому ж полягає допомога?

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

У самому аукціоні не мають права за законом брати участь самі власники кредитних зобов'язань і їх поручителі. Але ніхто не заважає стати їх учасником довіреним особам або довіреній організації. Саме такою організацією можемо стати для вас ми.

Процедура роботи з нами виглядає наступним чином:

 • ми призначаємо консультацію, в якій обговорюємо всі етапи і відразу озвучуємо суму, необхідну для викупу вашої позики;
 • укладається з вами договір;
 • ми виступаємо на аукціоні і викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • закриваємо кредит остаточно.

Досвід участі в аукціонах Прозорро і юридична допомога стануть для вас вигідними при співпраці з нами. Навіть найбільш лояльні кредитори, які погодяться реструктуризувати ваш борг, не запропонують вам кращих умов.

Інформація про «Інтеграл-банк»

Публічне акціонерне товариство «Інтеграл-банк» було зареєстровано 21 квітня 1994 року. На початку осені 2015 року Національний банк України прийняв рішення про введення тимчасової адміністрації в цей банк в зв'язку з підозрою в неплатоспроможності.

Тимчасова адміністрація працювала в «Інтеграл-банку» з 16 вересня по 26 листопада 2015 року. В результаті чого у цій банківської структури була відкликана ліцензія і вона стала банкрутом, яка підлягає ліквідації. На поточний момент гранична дата закінчення ліквідації до 26 листопада 2020 року.  

Теми