Скористайтеся найвигіднішим способом закриття свого кредиту в «Банку «Національні інвестиції»?

Якщо ви були клієнтом збанкрутілого «Банку «Національні інвестиції», і брали там кредит, який залишився неоплаченим і незакритим, то незабаром у вас з'явиться новий кредитор. Ліквідований «Банк «Національні інвестиції» продається по частинах, точніше продаються його активи, в тому числі і кредитний портфель. Це означає, що ваш кредит не забутий, і зажадати від вас гроші або заставне майно по ньому може новий власник прав вимоги.

Кредитний портфель продається в інтернеті через систему онлайн аукціонів ProZorro.Продажі. У ньому може брати участь будь-яка фізична або юридична особа. Це означає, що у вас є можливість вигідно викупити свій власний кредит, але тут є нюанси, про які йтиметься нижче.

Який кредит ви зможете закрити в «Банку «Національні інвестиції» з дисконтом до 80%?

Наше агентство CreditStop працює з проблемними кредитами ліквідованих банків з вигодою для наших клієнтів. Ми можемо допомогти вам закрити кредит з дисконтом до 80%.

Ми працюємо з позиками:

 • взятими під заставу автомобіля, приміщення офісного чи виробничого призначення, нерухомого майна та інші варіанти;
 • іпотеки, взятої під заставу житла;
 • з поручительством (юридичних або фізичних осіб);
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Як проходить процедура, і як утворюється знижка в 80%, про це детальніше.

Яка процедура викупу?

Продаж прав вимоги за кредитами юридичних та фізичних осіб «Банку «Національні інвестиції» здійснюється за допомогою публічних аукціонів в системі Прозорро. При цьому сам процес торгів здійснюється за голландським сценарієм, тобто на зниження ціни. Від повної вартості ціна знижується аж до мінімального значення 20% від початкової суми.

Торги на першому етапі здійснюються в роздріб, а значить ваш конкретний кредит буде продаватися окремо від інших. На цьому етапі шанс великого дисконту великий, а значить він підходить для викупу.

Якщо переможця не знайдеться на першому етапі торгів, то всі такі невдалі продажі об'єднуються в великий лот, і по другому колу через голландський аукціон продаються великим гравцям ринку.

Сам процес торгів виглядає таким чином:

 • оголошення про початок продажу конкретного кредиту;
 • реєстрація учасників на аукціон і оплата початкового внеску;
 • присутність на торгах з метою викупу позики з дисконтом до 80%;
 • торги зупиняються тоді, коли переможець фіксує ціну і виплачує її.

Краще не доводити свій проблемний займ до другого етапу продажу, а викупити його з аукціону з максимальним дисконтом до 80%.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Ми, CreditStop надаємо вам можливість викупити свій кредит «Банку «Національні інвестиції» на торгах Прозорро. Справа в тому, що в самому аукціоні не мають права за законом брати участь самі власники кредитних зобов'язань і їх поручителі. Але ніхто не заважає стати їх учасником довіреним особам або довіреній організації. Саме такою організацією можемо стати для вас ми.

Як проходить процедура роботи з нашою фірмою:

 • ми призначаємо консультацію, в якій обговорюємо всі етапи і відразу озвучуємо суму, необхідну для викупу вашої позики;
 • укладаємо з вами договір;
 • виступаємо на аукціоні і викуповуємо кредит з дисконтом до 80%;
 • закриваємо ваш кредит остаточно.

Нашою метою є викуп ваших боргів з максимальним дисконтом. Такий підхід є найбільш вигідним і для вас, і для нас. Знижку в 80% не надасть вам новий кредитор, якщо він з'явиться. Тому краще самому викупити свій проблемний старий кредит.

Інформація про «Банк «Національні інвестиції»

Публічне акціонерне товариство «Банк «Національні інвестиції» було зареєстровано 09 листопада 1993 року. Наприкінці 2015 року Національний банк України висунув підозри ціїй банківській структурі в неплатоспроможності. В результаті була введена тимчасова адміністрація.

Період роботи тимчасової адміністрації в «Банку «Національні інвестиції» склав з 18 вересня по 02 грудень 2015 року. В результаті її діяльності у банку була відкликана ліцензія, а він став вважатися банкрутом з 03 грудня 2015 року, який підлягає ліквідації.   

Теми