Викуп проблемного кредиту банку «Контракт» з дисконтом 80%, як це зробити?

Для тих, хто брав кредит в банку «Контракт», визнаний надалі банкрутом, і не виплатив його до кінця, ваші боргові зобов'язання нікуди не зникнуть. Права вимоги за кредитами будуть продані (кредитний портфель), також, як і інше майно збанкрутілого банку, для погашення його боргів. Це означає, що у вашої проблемної позики з'явиться новий кредитор, який буде мати право очікувати від вас продовження виплат або забрати заставне майно, якщо платити ви не в змозі.

Нові кредитори з'являються на підставі їх перемоги на відкритих онлайн аукціонах, що проходять в електронній системі ProZorro.Продажі, в яких продаються права вимоги. У таких аукціонах може взяти участь будь-яка юридична або фізична особа. Однак такі аукціони дають можливість викупити свій власний кредит банку «Контракт», але тут є проблеми для власника зобов'язань. Що робити в цьому випадку, про це нижче.

Який кредит банку «Контракт» ви зможете закрити з дисконтом до 80%?

Щоб викупити свій займ дуже вигідно, вам необхідно знайти довірену особу або довірену організацію. Справа в тому, що сам власник кредитних зобов'язань, а також його поручитель не можуть брати участь в аукціоні на підставі чинного законодавства. Також вам необхідно знати юридичні нюанси перекуповування прав вимоги, а також досвід участі в торгах Прозорро. Або ж ви можете звернутися до нас - компанії CreditStop. У такій ситуації співпраця з нами буде вигідною для вас, адже наша мета - покупка ваших боргів з дисконтом 80%.

Сам аукціон проходить за голландською методикою. Це означає, що ціна в процесі буде тільки знижуватися. Вона може знизитися аж до 20% від початкового значення. Так утворюється знижка. А ми готові розглянути закриття з вигодою для вас таких позик:

 • іпотечної, взятої під заставу квартири або будинку;
 • із заставою під авто, виробничі або офісні приміщення, нерухоме майно і інші варіанти;
 • з поручительством юридичних або фізичних осіб;
 • без забезпечення або застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Давайте трохи детальніше розглянемо, як здійснюється продаж прав вимоги в системі Прозорро?

Як відбувається сам викуп кредиту?

Спочатку, продаж здійснюється в роздріб, тобто на торги виставляються права вимоги по конкретним позиками. При цьому процес йде таким чином:

 • призначаються торги із зазначенням дати і часу його початку;
 • учасники реєструються і вносять початковий обов'язковий внесок;
 • в процесі торгів ціна буде знижуватися (голландський сценарій) аж до залишкових 20% від початкової вартості;
 • торги зупиняються, якщо хтось з учасників фіксує ціну, з метою придбати права вимоги за поточною ціною;
 • так визначається переможець, проте він може з'явитися і в самому кінці при мінімальній ціні за лот.

Якщо переможець не виявиться на перших торгах, то такі невдалі продажі об'єднують у великі лоти і продають оптом великим гравцям. Кращий варіант викупу свого кредиту знаходиться в цій першій фазі продажу.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Наша фірма CreditStop допоможе вам викупити ваш проблемний кредит банку «Контракт» на етапі роздрібного аукціону з можливим дисконтом 80%. Щоб ми приступили до роботи над вашими боргами, необхідно виконання наступних етапів:

 • консультація, в ході якої ви дізнаєтеся необхідну інформацію, а також дізнаєтеся суму, необхідну для викупу кредиту;
 • підписання між нами договору;
 • наша участь в аукціоні в якості вашої довіреної фірми і викуп кредитних зобов'язань з дисконтом до 80%;
 • остаточне закриття кредиту.

Ми знаємо, як вчинити найкраще з юридичної точки зору, а також як ефективно брати участь в аукціонах Прозорро. Тому вам дійсно вигідна співпраця з нами, що допоможе позбутися від старої проблеми з великою знижкою.

Інформація про банк «Контракт»

Публічне акціонерне товариство банк «Контракт» в 2015 році потрапило в список банківських структур, яким Національний банк України висловив підозру в неплатоспроможності. В результаті була введена тимчасова адміністрація.

Тимчасова адміністрація від НБУ пропрацювала в банку «Контракт» в період з 07 жовтня по 10 грудня 2015 року. Результатом її роботи стало відкликання ліцензії, а також розпочато процедуру банкрутства і ліквідації. Поточний період ліквідації банку «Контракт» закінчується 10 грудня 2020 року, але може бути продовжений при необхідності.

Теми