Є дуже вигідний спосіб викупити свій кредит в «Банку Велес», подробиці нижче в статті

Ліквідація збанкрутілої банківської структури має на увазі продаж її активів, включаючи права вимоги за кредитами фізичних осіб або бізнес компаній. Це означає, що ваш старий кредит, який ви взяли в «Банку Велес», але не виплатили до кінця, вам доведеться виплачувати.

Продаж прав вимоги здійснюється за допомогою відкритого онлайн аукціону в системі електронних торгів ProZorro.Продажі. Будь-який бажаючий, хто заявить своє право взяти участь в торгах, може купити права вимоги по вашим кредитним зобов'язанням. Після перемоги він стане вашим новим кредитором, і вам доведеться або платити йому, або віддати заставне майно. Однак є спосіб викупити свій кредит зі знижкою до 80%, як це зробити?

Який кредит ви зможете закрити в «Банку Велес» з дисконтом до 80%?

Самі торги проходять по так званому голландському сценарію. Це означає, що в процесі аукціону ціна буде поступово знижуватися. При цьому максимальна ціна працює на старті продажу, а мінімальна 20% від початкової вартості в самому кінці торгів. Саме тут можна купити свій кредит з дисконтом до 80%, але є проблема. Сам власник кредитних зобов'язань, а також його поручитель безпосередньо приймати в торгах участь не може. Але це можуть зробити довірені особи або організація.

Наша компанія CreditStop займається купівлею кредитів збанкрутілих банків, в тому числі і «Банку Велес». Ми готові викупити з аукціону з дисконтом до 80% такі кредити фізичних або юридичних осіб:

 • іпотечний під заставу квартири, котеджу або будинку;
 • із заставою під автомобіль, виробничі площі та потужності, нерухоме майно і т.д.;
 • з поручительством юридичних або фізичних осіб;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Давайте розглянемо, як відбувається сам процес визначення переможця аукціону через систему Прозорро?

Як відбувається сам викуп кредиту?

У викупі прав вимоги по конкретній позиці можуть взяти участь будь-які бажаючі компанії або фізичні особи. При цьому сам процес торгів виглядає наступним чином:

 • призначаються торги з зазначенням часу старту продажу;
 • учасники реєструються і платять початковий внесок;
 • після початку торгів ціна буде знижуватися, аж до досягнення 20% від початкової вартості в кінці аукціону;
 • торги зупиняються тоді, коли який-небудь з учасників погоджується зафіксувати ціну і купити лот за поточною ціною;
 • після оплати і підписання документів він стає новим кредитором.

Перший етап голландського аукціону йде в роздріб, тобто конкретно по кожному кредиту окремо. Саме тут найкраще викупити свій борг, і зробити це можна з дисконтом до 80%.

Якщо покупець не знайдеться на перших торгах, то такі невдалі продажі об'єднуються у великі лоти і йдуть по ще меншим цінам, але вже оптом і великим гравцям ринку кредитування.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Наша фірма CreditStop має великий досвід в роботі з проблемними кредитами, їх закриттям, і коректною ефективною участю в аукціонах Прозорро. У вас є можливість відчутно знизити суму свого боргу, якщо ви зважитеся на співпрацю з нами.

Як виглядає спілкування з нами:

 • детальна консультація, де вже на початковому етапі ми з вами визначимо потрібну суму для викупу вашого кредиту;
 • ми підписуємо договір з вами, в разі вашої згоди на роботу;
 • беремо участь в торгах і викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • повністю закриваємо ваш проблемний кредит.

Ми зацікавлені тільки у взаємовигідній співпраці. Наше головне завдання - істотно знизити суму заборгованості по вашому проблемному кредиту «Банку Велес», викупити його з аукціону з максимальним дисконтом і закрити його назавжди.

Інформація про «Банк Велес»

Акціонерне товариство «Банк Велес» відноситься до не частих випадків, коли відбувався процес оголошення його банкрутом без введення тимчасової адміністрації НБУ. Ліцензія була відкликана у цієї банківської структури в зв'язку зі спробою незаконного виведення капіталу і підробку документів на загальну суму близько 0,5 мільярда доларів.

На поточний момент, навіть не дивлячись на спробу власників банку знову повернути собі ліцензію через суд, він є структурою, яка підлягає ліквідації. Активи банку і кредитний портфель продаються, а термін ліквідації продовжений до 10 грудня 2020 року.

Теми