Найвигідніший викуп кредиту, взятого в «ВБР» банку з дисконтом до 80%, дізнайтеся, як це зробити

При наявності у вас незакритого проблемного кредиту «ВБР» банку, є можливість його викупу зі знижкою до 80%. Така можливість з'являється в зв'язку з тим, що майно і права вимоги за кредитами збанкрутілих банків продаються, і продані вони будуть через електронні інтернет аукціони ProZorro.Продажі.

У таких інтернет аукціонах можуть взяти участь всі бажаючі, крім самих власників зобов'язань за позикою, а також їх поручителів. Однак можуть брати участь їх довірені організації або особи. Самі торги проходять на зниження ціни, а це значить, що є можливість викупу за мінімальною вартістю.

Більше інформації про активи заставного майна банків, що реалізуються в Прозорро.Продажі, у нас на порталі.

Який кредит ви зможете закрити в банку «ВБР» з дисконтом до 80%?

На початковому етапі на торги через систему онлайн аукціонів Прозорро будуть виставлені права вимоги по конкретним борговим зобов'язанням. Це нагадує роздрібний продаж. Саме в цих аукціонах можна викупити свій проблемний кредит «ВБР» банку.

Наша компанія CreditStop готова вам допомогти у викупі наступних кредитів:

 • із заставою під обладнання, автомобілі, виробничі потужності, нерухомість і т.д.;
 • іпотеки, виданої під заставу квартири, котеджу або будинку;
 • із забезпеченням у вигляді поруки від фізичних або юридичних осіб;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Якщо перший етап закінчиться невдало, тобто переможця не буде виявлено, то такі аукціони об'єднуються в один великий лот і продаються вже оптом на другому етапі великим організаціям ринку кредитування.

Яка процедура викупу кредиту?

Яким чином відбувається сам процес проведення аукціону? Він проходить по так званому «голландському» сценарію, на поступове зниження ціни. При цьому його етапи виглядають наступним чином:

 • оголошується аукціон з продажу конкретних прав вимоги з призначенням точної дати і точного часу старту торгів;
 • реєструються учасники, а також стягується з них початковий внесок;
 • самі торги проходять на зниження ціни, аж до досягнення 20% від первісної вартості;
 • переможцем стане той учасник, хто зафіксує ціну і оплатить її;
 • з переможцем укладається договір, і права вимоги переходять до нього.

Якщо викупити проблемний кредит на першому аукціоні, то вийде його закрити, тільки зробити це потрібно з максимальним дисконтом.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Самому власнику зобов'язань по проблемному кредиту «ВБР» банку найкраще звернутися до нашої компанії CreditStop. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами, і маємо великий досвід в такого роду діяльності.

Вам потрібна довірена організація і вам не доведеться вникати в нюанси процесу участі в аукціоні, переході прав вимоги та закритті кредиту. Ці всі процеси ми можемо взяти на себе.

Етапи роботи з нами складаються з таких пунктів:

 • консультація з клієнтом, де визначається точна сума, необхідна на викуп кредиту;
 • укладення договору з нашою фірмою;
 • участь в аукціоні з викупом кредиту з дисконтом до 80%;
 • закриття проблемної позики.

Це найвигідніший спосіб закрити заборгованість по позиці на сьогоднішній день. Ніяким іншим способом досягти дисконту в 80% не вийде. А після закриття заставне майно перейде в вашу повноправну власність.

Інформація про банк «ВБР»

Публічне акціонерне товариство банк «ВБР» («Всеукраїнський банк розвитку») був утворений 24 квітня 2009 року. Наприкінці 2015 року Національний банк України ввів тимчасову адміністрацію в зв'язку з підозрою в неплатоспроможності даної банківської структури.

Тимчасова адміністрація здійснювала свою діяльність в «ВБР» банку з 28 листопада 2014 по 22 грудня 2015 року. Після закінчення її діяльності, організацію НБУ назвав банкрутом, яка підлягає ліквідації. Ліквідація почалася з 23 грудня 2015 року.

Теми