Як з великим дисконтом закрити проблемний кредит «Преміум» банку?

Для тих, у кого залишився невиплачений кредит в збанкрутілому «Преміум» банку, ваша заборгованість нікуди не пропаде, а під неї скоро знайдеться новий кредитор. Щоб покрити борги збанкрутілого банку, його активи будуть продаватися, в тому числі буде проданий кредитний портфель. Поява нового кредитора неминуча, якщо ви самі не захочете викупити свій борг.

Права вимоги по кредиту будуть продаватися на відкритому онлайн аукціоні через систему ProZorro. Причому торги будуть йти на зниження ціни, а це значить, що у вас є можливість викупити власний кредит з дисконтом, аж до 80%. Як це зробити, про це нижче?

Який кредит ви зможете закрити в «Преміум» банку з дисконтом до 80%?

У власників кредитних зобов'язань перед «Преміум» банком немає можливості за законом брати участь в аукціоні Прозорро. Також в торгах не можуть брати участь їх поручителі. Однак можуть довірені організації та особи. Наша компанія CreditStop має кваліфікованих юристів, які мають великий досвід в сфері роботи з кредитами, також ми знаємо, як ефективно брати участь в аукціоні Прозорро. У цих питаннях ми можемо вам допомогти.

Ми працюємо з юридичними і фізичними особами, і готові допомогти у закритті проблемного кредиту виданого:

  • під заставу автомобіля, виробничих потужностей і устаткування, нерухомості і т.д.;
  • під заставу квартири або будинку, договір іпотеки;
  • із забезпеченням у вигляді гарантій юридичної або фізичної особи;
  • без застави та забезпечення при сумі понад 50 тисяч гривень.

Яким чином досягається дисконт в 80%, розглянемо, як працює система аукціону.

Яка процедура викупу кредиту?

На аукціон Прозорро спочатку потрапляють права вимоги по конкретним кредитах, тобто продаж ведеться в роздріб. При цьому голландський сценарій проведення торгів передбачає поступове зниження ціни. Весь аукціон складається з наступних етапів:

  • оголошення аукціону з призначенням точної дати і часу старту торгів;
  • реєстрація учасників і оплата ними початкового внеску;
  • поступове зниження ціни під час торгів аж до 20% від початкової вартості;
  • торги може зупинити будь-який учасник, хто зафіксує ціну і погодиться її оплатити;
  • з переможцем укладається договір і права кредитної вимоги переходять до нього.

Якщо покупець не визначається, то такі невдалі торги об'єднуються у великі лоти і продаються оптом через інші аукціони вже великим гравцям ринку. На другому етапі вже не буде можливості викупити зі знижкою свій борг. Тому до цього краще не доводити, і з нашою допомогою ще на першому етапі зробити викуп з дисконтом до 80%.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Однією з спеціалізацій нашої компанії CreditStop є допомога у викупі і закритті проблемних позик банків банкрутів. Самі власники зобов'язань не можуть зробити це, їм потрібні довірені особи для участі в аукціоні. У нас можна знайти таку допомогу, а також професійну юридичну допомогу в закритті кредиту.

Сам процес роботи з нами виглядає таким чином:

  • ми проводимо консультацію, на якій відразу вказуємо суму грошей на викуп позики;
  • підписуємо договір з вами;
  • на торгах викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
  • кредит повністю закривається.

Кінцева мета нашої компанії - досягнення максимального дисконту на аукціоні. Тільки так можна зробити викуп максимально ефективним і для клієнта. Сама схема, це кращий варіант на сьогодні. Справа в тому, що нові власники прав вимоги по кредиту можуть і не реструктуризувати борг, а стягнути його в повній мірі. Але навіть при реструктуризації вам не нададуть знижку в 80%.

Інформація про КБ «Преміум»

Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Преміум» був утворений 13 липня 2007 року. НБУ здійснив позапланову перевірку цієї банківської структури на підставі розпорядження № 658-р від 13 листопада 2015 року.

За результатами перевірки та доданого до неї звіту від 13 січня 2016 року, національний банк України відкликав ліцензію «Комерційного банку «Преміум». Банк був названий банкрутом, який підлягає ліквідації 11 лютого 2016 року.

Теми