Як з великою знижкою закрити невиплачений кредит ліквідованого «Авант-банку»?

Якщо у вас залишився невиплачений кредит в збанкрутілому «Авант-банку», то така заборгованість незабаром може придбати нового кредитора. Щоб покрити борги банку, що розорився, його активи, а також кредитний портфель будуть продаватися. Це означає, що у старих позик з'являться нові кредитори.

Права вимоги по кредиту будуть продаватися на відкритому онлайн аукціоні через систему ProZorro.Продажі. Причому торги будуть йти на зниження ціни (голландський варіант), а це означає, що у вас є можливість викупити власний кредит з дисконтом, аж до 80%. Як це зробити?

Який кредит ви зможете закрити в «Авант-банку» з дисконтом до 80%?

Брати участь в аукціоні згідно із законом не можуть самі власники боргу, а також їх поручителі. Однак це можуть робити довірені особи або організації. Наша компанія CreditStop має кваліфікованих юристів, які мають не тільки юридичний досвід в сфері роботи з кредитами, а й знають, як ефективно брати участь в торгах Прозорро.

Ми готові розглянути викуп проблемної позики «Авант-банку»:

 • виданої під заставу автомобіля, виробничих потужностей і устаткування, нерухомості і т.д.;
 • іпотеки, під заставу квартири або будинку;
 • виданої із забезпеченням у вигляді гарантій юридичної або фізичної особи;
 • без забезпечення при сумі понад 50 тисяч гривень.

Ми працюємо з юридичними і фізичними особами.

Яка процедура викупу кредиту?

Спочатку на аукціон потрапляють права вимоги по конкретним кредитам, продаж в роздріб. При цьому голландська схема проведення самих торгів передбачає поступове зниження ціни протягом дня. Сама процедура складається з таких етапів:

 • оголошення аукціону з призначенням точної дати і часу старту;
 • реєстрація учасників і оплата ними початкового внеску;
 • поступове зниження ціни аж до мінімуму - 20% від початкової вартості;
 • торги може зупинити будь-який учасник, хто зафіксує ціну і погодиться її оплатити;
 • з переможцем укладається договір і права кредитної вимоги переходять до нього, після їх фактичної покупки.

Якщо переможця не було названо, то такі невдалі торги об'єднуються у великі лоти і продаються оптом на іншому аукціоні вже великим гравцям ринку. До цього доводити не обов'язково, можна самому викупити свій кредит з нашою допомогою на першому етапі і з дисконтом до 80%.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Якщо ви зважитеся співпрацювати з нашою компанією, то вам не доведеться занурюватися в усі нюанси процесу торгів і закриття кредиту. Наша мета досягнення максимального дисконту на торгах, що в підсумку призведе до закриття боргів зі значною вигодою для вас.

Процес роботи з нами виглядає таким чином:

 • проводиться консультація, на якій відразу вказується необхідна сума на викуп кредиту і на інші витрати;
 • ви підписуєте договір з нашою компанією;
 • на аукціоні викуповується ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • кредит остаточно закривається.

На поточний момент, це кращий варіант для власника зобов'язань за позикою «Авант-банку». Справа в тому, що нові кредитори можуть і не реструктуризувати борг, а стягнути його в повній мірі. Але навіть у разі реструктуризації, такого дисконту вам не нададуть в будь-якому випадку.

Інформація про «Авант-банк»

Публічне акціонерне товариство «Авант-банк» було утворено 03 березня 2009 року. Фактичним власником цієї банківської структури був Stabil Holding. На початку 2016 року НБУ був змушений ввести тимчасову адміністрацію в зв'язку з підозрою в неплатоспроможності банку.

Тимчасова адміністрація працювала в «Авант-банку» з 26 січня по 25 лютого 2016 року. Результатом роботи стало оголошення цієї фінансової організації банкрутом, яка підлягає ліквідації.

Теми