Є вигідний спосіб закрити проблемний кредит «Укрінбанку» з великим дисконтом, подробиці нижче

Що робити, якщо у вас є незакритий кредит в збанкрутілому «Укрінбанку»? Ваші зобов'язання по позиці не забуті. Незабаром з'являться нові кредитори, і ви все одно будете змушені робити виплати, або втратите заставне майно, якщо платити ви не в змозі. Новий власник буде визначатися на відкритому онлайн аукціоні, який буде проходити в системі електронних торгів ProZorro.Продажі.

Сам процес аукціону проходить за голландським сценарієм. Це означає, що протягом дня відбуватиметься зниження ціни, і ваші зобов'язання будуть зменшуватися в вартості аж до дисконту в 80%. Чи можна вам самим викупити свій кредит, про таку можливість детальніше.

Який кредит ви зможете закрити в «Укрінбанку» з дисконтом до 80%?

Самі ви безпосередньо брати участь в аукціоні не можете, також не можуть брати в ньому участь ваші поручителі. Однак це не забороняється робити довіреній особі або організації. Наша фірма CreditStop може допомогти вам в цьому, а також в реалізації інших процесів щодо закриття проблемного кредиту.

Ми працюємо з такими невиплаченими позиками:

 • іпотеки, виданої під заставу квартири або будинку;
 • із заставою під авто, обладнання, промислові потужності, нерухоме майно і т.д.;
 • із забезпеченням у вигляді поруки юридичної або фізичної особи;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми готові розглянути співпрацю не тільки з фізичними, а й юридичними особами.

Яка процедура викупу кредиту?

На перших торгах в системі Прозорро реалізуються конкретні права вимоги, тобто продаж ведеться в роздріб. Процес аукціону виглядає наступним чином:

 • оголошення торгів, при цьому інформація про початок аукціону публікується заздалегідь;
 • подача заявки на участь в торгах, а також оплата необхідної суми внеску учасниками;
 • після старту торгів, ціна буде поступово опускатися, аж до досягнення мінімального значення в 20% від первісної вартості;
 • торги зупиняються тоді, коли один з учасників фіксує ціну і погоджується її оплатити, а у інших учасників торгів не виникає бажання перекупити лот.

Такий переможець і буде новим власником прав вимоги по кредиту. Якщо покупця на перших торгах участі не буде визначено, то подібні кредитні зобов'язання будуть об'єднані у великі лоти і продані великим гравцям на другому етапі. Однак краще до цього не доводити.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Сама участь в аукціоні Прозорро, а також дотримання законодавства при купівлі прав вимоги та подальшому закритті старого кредиту «Укрінбанку» вимагає досвіду і юридичної практики. Є різні моменти, які можна упустити, якщо все робити самостійно.

Процес роботи з нашою компанією можна розділити на такі етапи:

 • детальна консультація з визначенням необхідної суми на всі витрати і викуп кредиту;
 • укладення договору з нами;
 • участь в аукціоні та викуп позики з дисконтом до 80%;
 • повне закриття проблемного кредиту.

Максимальний дисконт, це наша мета за участю в торгах. Так виходить вигідніше за все закрити проблемний кредитний договір. Якщо дочекатися появи нового кредитора, то він не зможе надати умов вигідніше цих, навіть якщо реструктуризує борги.

Інформація про «Укрінбанк»

Публічне акціонерне товариство «Укрінбанк» (повна назва «Український інноваційний банк»), став першим комерційним банком на території України. Він був утворений 24 січня 1989 року. У 2015 році НБУ був змушений ввести тимчасову адміністрацію в зв'язку з підозрами в неплатоспроможності.

Тимчасова адміністрація в "Укрінбанку» пропрацювала в період з 25 грудня 2015 по 22 березня 2016 року. Після чого дана банківська структура була оголошена банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми