Закрити і викупити свій займ, взятий в «Банку Національний Кредит», можна зі знижкою 80%, як це зробити?

Чи є можливість позбутися від старого кредитного боргу, взятого в збанкрутілому «Банку Національний Кредит»? Навіщо це потрібно робити саме зараз? Справа в тому, що активи банків, що ліквідуються розпродаються на аукціоні в системі електронних торгів Prozorro.Продажі. Це ж стосується і прав вимоги за кредитними позиками. Таким чином той, хто купить конкретний кредит в системі онлайн аукціонів, той і стане новим кредитором.

Перемогти в аукціоні може як фізична, так і юридична особа. При цьому у вас у самих є можливість спочатку викупити, а потім повністю закрити борг, взятий в «Банку Національний Кредит». Зробити це можна з величезною знижкою до 80%.

Який кредит ви зможете закрити в «Банку Національний Кредит» з дисконтом до 80%?

Аукціон в системі Прозорро.Продажі відбувається за голландським сценарієм. Це означає, що в процесі торгів ціна йде на зниження, від максимального значення до досягнення мінімальної позначки в 20% від первісної вартості в кінці аукціону. Таким чином можна досягти знижки в 80%.

Згідно із законом брати участь в торгах Прозорро не можуть самі власники кредитних зобов'язань, а також їх поручителі. Але це можуть зробити їх довірені особи.

Ми, CreditStop допоможемо вам викупити свій борг, взятий:

 • із заставою нерухомості, виробничих площ, будівель або потужностей, автомобіля;
 • із заставою житла, квартири або ділянки землі;
 • з поручительством юридичної або фізичної особи;
 • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Наша компанія працює як з юридичними, так і з фізичними особами.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Яким чином відбувається процедура продажу з аукціону прав вимоги? Спочатку кредити продаються кожен окремо, можна сказати в роздріб. На цьому етапі є можливість викупити свій борг.

Щоб взяти участь в торгах необхідно:

 • з'ясувати, коли призначено аукціон саме за вашим кредитом;
 • зареєструватися на ньому в якості учасника з виплатою обов'язкового першого внеску;
 • дочекатися початку торгів;
 • дочекатися максимальної знижки;
 • вигідно викупити займ.

У разі, коли перші торги не виявлять переможця, то такі невдалі продажі об'єднуються у великі лоти, а потім продаються оптом великим гравцям ринку кредитування. В цьому випадку ви точно отримаєте нового кредитора і його колекторів.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Для звичайної людини навряд чи має сенс самостійно вникати в усі нюанси участі в аукціоні, а також розбиратися в юридичних формальностях оформлення переуступки прав вимоги та закриття кредиту. Для цього є у вас ми - фірма CreditStop.

Етапи роботи з нашою організацією виглядають таким чином:

 • призначається консультація, на якій вам відразу буде озвучена сума грошей, необхідна для закриття проблеми;
 • підписується договір з нами;
 • ми беремо участь в торгах разом з вами;
 • викуповуємо права вимоги за вашим кредитом з максимальним дисконтом до 80%;
 • закриваємо остаточно ваші борги.

Після закриття ви назавжди позбавляєтеся від старої позики «Банку Національний Кредит», а заставне майно повністю стає вашою власністю. Це кращий і найвигідніший спосіб на сьогодні позбутися старої проблеми.

Інформація про «Банк Національний Кредит»

Публічне акціонерне товариство «Банк Національний Кредит» було зареєстровано в 1996 році. На початок 2015 року банк мав одну з найбільших мереж платіжних терміналів в країні і 55 відділень. З 05 червня 2015 року НБУ висловило підозру в неплатоспроможності «Банку Національний Кредит», і ввела тимчасову адміністрацію.

Тимчасова адміністрація працювала в даній банківській структурі з 08 червня по 30 серпня 2015 року. В останній день літа 2015 року її назвали банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми