Викупити вигідно і закрити проблемний кредит в «УПБ» банку просто, дізнайтеся, як це зробити?

Старий проблемний займ, взятий в «УПБ» банку, як і інші боргові зобов'язання, нікуди не зникне. Навіть незважаючи на те, що даний банк був названий банкрутом і підлягає ліквідації, його активи, в тому числі і права вимоги за кредитними зобов'язаннями будуть розпродані через електронну систему онлайн торгів ProZorro.Продажі.

Що це може означати? Будь-яка фізична або юридична особа може набути з аукціону права вимоги на ваші борги, а потім прийти до вас в якості вашого нового кредитора. Але у вас є можливість викупити і самостійно свій проблемний кредит. Є можливість зробити це зі значною знижкою до 80%. Як це реалізувати, давайте розглянемо нижче.

Який кредит ви зможете закрити в «УПБ» банку з дисконтом до 80%?

CreditStop спеціалізується на допомозі по закриттю з вигодою для клієнтів проблемних кредитів, узятих в збанкрутілих банках. Ми можемо вам допомогти і зі старим боргом «УПБ» банку.

Наші фахівці готові вирішити проблему зі старими кредитами:

 • іпотеки під заставу земельної ділянки, будинку або квартири;
 • під заставу нерухомості, виробничих або промислових потужностей і будов, автомобіля, обладнання і т.д.;
 • з поручительством від фізичних або юридичних осіб;
 • без поручительства або застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми працюємо по даному напрямку як з комерційними фірмами, так і з приватними особами.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Процес реалізації з аукціону прав вимоги в системі Прозорро.Продажі відбувається за голландським сценарієм. Це означає, що на кожному з етапів у часі ціна продажу поступово знижується. Зниження вартості відбувається аж до досягнення мінімальної суми в 20% від початкового значення. Таким чином досягається знижка в 80%.

Спочатку призначаються торги по кожному конкретному кредиту в роздріб. Це найсприятливіший час для викупу. Аукціон можна розділити на етапи:

 • оголошення продажу з призначенням дати і часу її старту;
 • реєстрація учасників на торги, (кожен учасник зобов'язаний внести обов'язковий внесок);
 • старт торгів в призначений час;
 • поетапне зниження ціни аж до 20% від початкової вартості;
 • викуп прав вимоги з максимально можливим дисконтом.

Якщо переможець на першому аукціоні не буде визначений, то така невдала продаж вважається такою, що не відбулася. Після чого вона надійде на друге коло продажів в складі великого оптового лоту. Такі лоти продаються за ще більшими знижками і їх викуповують великі гравці ринку. До другого етапу краще не доводити, а вирішити свою проблему раніше.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

У нас в компанії CreditStop ви знайдете досвідчених юристів і хорошу юридичну практику з викупу з вигодою для вас старих кредитів. Ми знаємо, як найкраще досягти максимального дисконту на аукціоні Прозорро, а також оформити договір поступки прав вимоги.

Самі власники кредитних зобов'язань не мають право безпосередньо брати участь в торгах. Цього не мають права робити і їх поручителі. Однак довірена особа має право зробити це.

Сам процес роботи з нами виглядає таким чином:

 • консультація, на якій ми відразу говоримо про всі етапи роботи і обговорюємо суму грошей, необхідну для закриття старого кредиту;
 • підписується договір з вами;
 • на аукціоні з продажу прав викуповується ваш кредит по можливості з максимальним дисконтом 80%;
 • проблемний кредит остаточно закривається.

Таким чином ви остаточно рятуєтеся від проблеми, а також отримуєте в повноправне володіння заставне майно. Такий спосіб закриття своєї проблемної позики є найкращим на поточний момент, і ми вам рекомендуємо скористатися ним.

Інформація про «УПБ» банк

Публічне акціонерне товариство «Український професійний банк» («УПБ» банк) почав свою банківську діяльність 30 січня 1992 року. Він ставився до третьої групи за розміром активів. Після настання в ньому фінансових проблем, НБУ був змушений ввести тимчасову адміністрацію.

Тимчасова адміністрація працювала в «УПБ» банку з 29 травня по 30 серпня 2015 року. За результатами роботи було прийнято рішення про остаточне відкликання ліцензії та оголошення його банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми