Існує кращий спосіб позбутися від кредиту в банку «Київська Русь», подробиці нижче

Банк «Київська Русь» відноситься до збанкрутілих банківських організацій, які підлягають ліквідації. Якщо ви все ще маєте в ньому невиплачений кредит, то він сам по собі нікуди не дінеться, і незабаром у вас може з'явитися новий кредитор. Справа в тому, що всі активи банків-банкрутів, включаючи кредитні портфелі, будуть розпродані в системі публічних онлайн аукціонів Прозорро.Продажі.

Тут з аукціону викупити права вимоги може будь-яка особа, юридична або фізична. Однак у вас є можливість, і до того ж з хорошою вигодою для себе, самостійно викупити свій займ. Про це варто дізнатися детальніше.

Який кредит ви зможете закрити в банку «Київська Русь» з дисконтом до 80%?

Реалізація процесу продажу прав вимоги за кредитами банку «Київська Русь» відбувається в Prozоrro за голландською схемою. Це означає, що самі торги йдуть на поступове і поетапне зниження ціни. Від максимальної початкової ціни йде зниження аж до досягнення нижнього порога, який становить 20% від повної невиплаченої суми кредиту.

Наша фірма CreditStop допоможе вам викупити стару позику:

 • взяту під заставу землі, квартири або будинку;
 • із заставою виробничих потужностей, обладнання або території, нерухомості, автомобіля і т.д.;
 • з поручительством юридичної або фізичної особи;
 • без застави або поручительства на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми працюємо не тільки зі звичайними громадянами, а й з юридичними особами.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Сама процедура проведення голландського аукціону йде на зниження ціни, при цьому в ньому не можуть брати участь ні самі власники зобов'язань за позикою, ні їх поручителі. Однак це можуть робити їх довірені особи.

Щоб ефективно взяти участь в аукціоні необхідно:

 • знайти в системі продаж саме вашого кредиту;
 • зареєструватися як учасник з виплатою обов'язкового першого внеску;
 • дочекатися старту торгів;
 • дочекатися максимального дисконту на торгах;
 • викупити його на кращих умовах.

Права вимоги на першому етапі продаються в роздріб, кожен окремо. На цьому етапі його найкраще викупити самостійно. Якщо такі торги не визначать переможця, то їх будуть об'єднувати у великі лоти і оптом продавати на іншому аукціоні великим гравцям ринку. На другій стадії у вас точно з'явиться новий кредитор. Але до цього можна і не доводити.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Вам вигідна співпраця з нашою компанією з багатьох причин. Ми добре знаємо юридичну сторону питання в переуступці прав вимоги та закритті кредитів. Також ми добре знайомі з особливостями участі в аукціонах Прозорро.

Етапи роботи з нашою фірмою виглядають таким чином:

 • призначається консультація, на який ви відразу дізнаєтеся суму грошей, необхідну для викупу власного кредиту;
 • укладається з нами договір;
 • ми беремо участь в аукціоні і викуповуємо ваш кредит за найкращою можливою ціною;
 • кредит банку «Київська Русь» закривається остаточно.

Після закриття ви рятуєтеся від старих проблем, від обтяження звільняється і ваше заставне майно. Сьогодні це найвигідніший спосіб позбутися проблемної позики, взятої в збанкрутілому банку.

Інформація про банк «Київська Русь»

Публічне акціонерне товариство «Банк «Київська Русь» отримав ліцензію НБУ 21 червня 1996 року. У кризовий період 2015 року, дана банківська організація не могла виконувати свої фінансові зобов'язання, що спричинило введення тимчасової адміністрації.

Тимчасова адміністрація НБУ працювала в банку «Київська Русь» з 20 березня по 16 червня 2015 року. Результатом її діяльності стало відкликання ліцензії та початок реалізації процедури банкрутства і ліквідації.

Теми