Вам хочеться закрити з вигодою кредит, взятий в «Енергобанку», подробиці тут?

Є можливість покупки свого давнього і проблемного кредиту, взятого в збанкрутілому «Енергобанку». Його можна закрити з дисконтом навіть 80%. Навіщо його необхідно закрити, і як виходить така велика знижка, на цьому варто зупинитися детальніше.

Вся справа в тому, що права вимоги за борговими кредитними зобов'язаннями «Енергобанку» продаються з аукціону, а значить будь-який бажаючий може їх придбати. Це може зробити як юридична, так і фізична особа. При цьому торги проходять в системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

Який кредит ви зможете закрити в «Енергобанку» з дисконтом до 80%?

Будь-який такий аукціон в системі Прозорро реалізується за голландським сценарієм. Це означає, що в процесі самого продажу вартість буде тільки знижуватися. Зниження відбувається поступово через певні часові проміжки, поки будь-який з учасників не зупинить торги і не викупить права на позику. Найбільша знижка, на яку може впасти кредит, становить 80% від початкової суми боргу.

Ми - CreditStop можемо допомогти вам викупити свою стару позику «Енергобанку» з великим дисконтом до 80%, взяту:

 • під заставу земельної ділянки, будинку або квартири, в тому числі і іпотека;
 • під заставу виробничих площ і потужностей, обладнання, автомобілів, комерційної нерухомості і т.д.;
 • з поручительством юридичної або фізичної особи;
 • без застави або поручительства на суму понад 50 тисяч гривень.

Розглянемо трохи детальніше, як відбувається процес проведення аукціону.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Спочатку в системі Прозорро оголошується аукціон з продажу прав вимоги по конкретним кредитах. Можна сказати, що в цьому випадку торгівля здійснюється в роздріб. Якщо такий роздрібний аукціон не виявить покупця, то подібні невдалі торги будуть об'єднуватися у великі лоти і вже оптом продаватися гравцям ринку. Самому викупити свій займ можна саме з першого етапу.

При цьому процедура проходить так:

 • оголошення торгів, де про початок аукціону буде відомо заздалегідь;
 • реєстрація учасників з оплатою обов'язкового внеску;
 • початок аукціону зі зниженням ціни;
 • купівля прав вимоги за бажаною ціною.

Чому ціна знижується? Причина тут зрозуміла, це прискорення продажу кредитного портфеля і потрапляння в терміни ліквідації.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

CreditStop не просто пропонує кваліфіковану допомогу у викупі свого боргу в «Енергобанку». Справа в тому, що самі власники зобов'язань, а також їх поручителі не можуть безпосередньо брати участь в аукціоні. Однак це можуть робити їх довірені особи.

Співпраця з нами буде складатися з таких стадій:

 • консультація, на якій ви відразу дізнаєтеся, яка сума грошей вам необхідна для закриття позики;
 • підписання з нашою організацією договору;
 • участь в аукціоні Прозорро з купівлі вашого кредиту;
 • досягнення на торгах максимального дисконту;
 • викуп, а потім повне закриття проблеми.

Такий варіант буде найоптимальнішим на сьогоднішній день. Навіть в разі реструктуризації боргу новим кредитором, він навряд чи запропонує вам знижку в 80%. Її можна отримати тільки на торгах Прозорро.

Інформація про «Енергобанк»

Публічне акціонерне товариство «Енергобанк» в кризовий період 2014 початку 2015 року був одною з тих установ, яка займалася крадіжками і незаконним виведенням коштів вкладників і активів. Це виявила перевірка її діяльності.

НБУ був змушений ввести тимчасову адміністрацію, яка пропрацювала в період з 13 лютого по 11 червня 2015 року. В результаті «Енергобанк» змушені були назвати банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми