Є найкращий варіант закриття старого боргу, взятого в «Кредитпромбанку», дізнайтеся про це докладніше?

Правильно буде незабаром закрити свій старий займ-борг, взятий в «Кредитпромбанку». І справа ось у чому, після оголошення цієї установи банкрутом, її активи будуть продані і продаються на торгах в системі Прозорро.Продажі з метою повернення заборгованостей. Продаж буде здійснена і для кредитного портфеля.

Так у вас швидше за все з'явиться абсолютно новий кредитор, який захоче від вас або погашення з виплатами боргів, або передачі в свою власність застави (квартири, будинки, машини і т.д.). Однак можна з вигодою самому викупити свою кредитну позику в «Кредитпромбанку». При цьому розмір вигоди може скласти до 80%. Про цю можливість детальніше.

Який кредит ви зможете закрити в «Кредитпромбанку» з дисконтом до 80%?

Участь в аукціонах Прозорро.Продажі по реалізації прав вимоги не можуть приймати по закону самі власники боргу, а також їх поручителі. Для цього їм необхідна допомога довіреної особи. З її допомогою можна закрити свої старі проблеми в «Кредитпромбанку».

Ми готові допомогти вам купити з дисконтом до 80% ваш проблемний займ, виданий:

 • під іпотеку із заставою квартири, будинку або ділянки землі;
 • із заставою виробничих потужностей, нерухомості, авто і т.д.;
 • під поручительство фізичної або юридичної особи;
 • без застави або поручительства на суму більше 50 тисяч гривень.

Як з'являється великий дисконт, і як проходить процедура аукціону, про це далі.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Продаж кредитного портфеля «Кредитпромбанку» в системі електронних аукціонів Прозорро відбувається за голландською схемою. Це означає, що в процесі проведення торгів через рівні проміжки часу вартість лота буде постійно зменшуватися. Поки не досягне нижньої позначки в 20% від початкової суми. Торги будуть закінчені тоді, коли один з учасників вирішить купити права вимоги, при цьому це можна зробити і в нижній точці.

Сам процес виглядає наступним чином:

 • оголошується час і дата проведення торгів з продажу конкретно взятих прав вимоги;
 • бажаючі учасники реєструються на аукціон з виплатою обов'язкового першого внеску;
 • приймається участь в аукціоні на пониження ціни;
 • права вимоги за кредитними зобов'язаннями викуповуються зі знижкою, бажано максимальної.

Розмір знижки буде залежати від активності учасників, але кращий варіант це 80%. Якщо переможець в перших роздрібних торгах не знайдеться, то такі невдалі торги будуть об'єднані у великі лоти і за ще більшими знижками оптом продані гравцям ринку.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Ми - CreditStop, допоможемо вам викупити вигідно свій кредит з першої стадії торгів в системі Прозорро. Ми знаємо юридичну сторону питання в переуступці прав вимоги і вміємо ефективно брати участь в аукціонах.

Етапи роботи з нашою компанією будуть виглядати наступним чином:

 • проводиться консультація, на якій ви краще дізнаєтеся всю процедуру, а також розмір суми грошей, необхідної для викупу боргу;
 • з нашою фірмою підписується договір;
 • приймається участь в аукціоні;
 • викуповується ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • проблемний кредит остаточно закривається.

Якщо у вас з'явиться новий кредитор, то він вам не буде надавати настільки великі знижки. Такий дисконт можна отримати тільки за участю в аукціоні Прозорро самому, а точніше за допомогою довіреної особи і нашою підтримки.

Інформація про «Кредитпромбанку»

Публічне акціонерне товариство «Кредитпромбанк» було утворено в 1997 році. Ця банківська організація пропрацювала до початку 2015 року, до моменту, поки Національний банк України не висловив підозри в її неплатоспроможності.

Тимчасова адміністрація НБУ в «Кредитпромбанку» пропрацювала з 03 березня по 02 червня 2015 року. За результатами роботи даний банк був названий банкрутом, який підлягає ліквідації. До моменту процедури ліквідації він був одним з найбільших банків країни, і входив до першої групи за розміром капіталу.

Теми