Можна закрити з хорошою знижкою кредит в «Імексбанку»

До числа збанкрутілих банків приєднався в 2015 році і «Імексбанк». Якщо ви в ньому брали, але не виплатили до кінця кредит, то ваші зобов'язання по ньому не зникли. У вашого кредиту з'явиться новий кредитор, який буде очікувати від вас його погашення.

Він з'явиться в зв'язку з тим, що всі активи і права вимоги за кредитними позиками «Імексбанку» будуть реалізовуватися з метою погашення його боргів. Процес продажу буде реалізований в системі інтернет аукціонів Прозорро.Продажі, а ваш новий власник прав на кредит може виявитися будь-якою юридичною або фізичною особою.

Який кредит ви зможете закрити в «Імексбанку» з дисконтом до 80%?

З торгів в Прозорро на початковому етапі продаються права вимоги по конкретно взятих кредитах. Можна сказати, що йдуть продажі в роздріб. На цьому етапі можна викупити свій власний займ перед «Імексбанком».

Наша юридична фірма CreditStop може допомогти вам викупити свій борг з вигодою для вас. Ми працюємо з такими кредитними зобов'язаннями:

 • виданими під заставу нерухомості, виробничих потужностей, автомобіля і т.д.;
 • іпотеки із заставою будинку або квартири;
 • з поручительством фізичних або юридичних осіб;
 • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми працюємо зі звичайними громадянами, а також юридичними особами. Наша мета - отримати на торгах максимальну знижку для клієнта, а потім закрити проблему на зовсім.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Така велика знижка (дисконт) на погашення позики виникає в зв'язку з тим, що сам електронний аукціон проходить за голландською схемою. Це означає, що в процесі торгів ціна за виставлений кредит буде поступово знижуватися.

Вартість з максимальною знижкою може досягти в кінці торгу 20% від початкового значення. Це означає і дисконт складе 80%. Як проходять торги з продажу прав вимоги:

 • оголошується аукціон з продажу конкретного кредиту;
 • на нього реєструються учасники з виплатою обов'язкового першого внеску;
 • після старту продажу ціна поступово знижується;
 • аукціон зупиняється, коли який-небудь учасник погоджується зафіксувати поточну мінімальну ціну;
 • права вимоги викуповуються.

Якщо переможець в аукціоні не знайдеться, то такі невдалі торги будуть об'єднані в один великий лот, який оптом буде реалізований на іншому аукціоні вже великим гравцям.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Допомога нашої компанії CreditStop буде для вас найкращим рішенням, і ви зможете закрити проблемний кредит «Імексбанку». Тут самі власники зобов'язань, а також їх поручителі не можуть безпосередньо брати участь в аукціоні. Однак це можуть робити довірені для них особи. Ми можемо вам допомогти, тому що ми знаємо всі нюанси і юридичну сторону питання.

Етапи роботи з нашою компанією виглядають наступним чином:

 • консультація, де вже на початковому етапі ми з вами визначимо потрібну суму для викупу вашого боргу;
 • ми підписуємо з вами договір;
 • беремо участь в аукціоні і викуповуємо ваш кредит, по можливості з максимальним дисконтом до 80%;
 • повністю закриваємо ваш проблемний кредит.

Це кращий спосіб позбутися від проблеми. Нові кредитори або їх колектори не нададуть вам таких же вигідних умов.

Інформація про «Імексбанк»

Акціонерне товариство «Імексбанк» був створений в 1994 році. Головний офіс цієї банківської установи знаходився в Одесі. У 2015 році 27 січня Національний банк України визнав його неплатоспроможним і ввів тимчасову адміністрацію.

Тимчасова адміністрація працювала з 27 січня по 26 травня 2015 року. Після чого банк був визнаний банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми