Як з величезним дисконтом закрити кредит в «Златобанку»?

Деякі фізичні особи і комерційні компанії мають невиплачені кредити банків, які в кризовий період 2014-2016 року збанкрутували. Це в повній мірі стосується і боргів, що залишилися в «Златобанку». Таки позики не будуть забуті, і найближчим часом можуть знайти нового кредитора.

Новий кредитор будь-яка компанія або фізособа матиме право вимагати від вас виплат до погашення, а якщо ви платити не в змозі, можливо зажадає передачу заставного майна. Однак є можливість викупити свій борг перед «Златобанком», і зробити це можна з величезним дисконтом до 80%.

 Який кредит ви зможете закрити в «Златобанку» з дисконтом до 80%?

Всі активи «Златобанку», що знаходиться в ліквідації, а також права вимоги за борговими зобов'язаннями продаються. Це відбувається в системі онлайн аукціонів Прозорро.Продажі. Такий аукціон завжди проходить по так званій голландській схемі. Це означає, що в процесі ціна буде тільки поступово знижуватися протягом усього аукціону. При цьому ціна за лот може знизитися і до 20% від початкової вартості. Це означає, що з'явиться знижка до 80%.

Сам власник кредитних зобов'язань, а також його поручитель безпосередньо приймати в торгах участь не можуть. Але це можуть робити довірені особи.

Ми, CreditStop можемо допомогти вам викупити свій старий борг з величезною вигодою для вас. Ми готові викупити з аукціону з дисконтом до 80% такі кредити фізичних або юридичних осіб:

 • під заставу квартири або будинку (іпотека);
 • під заставу автомобіля, виробничих площ і потужностей, нерухомого майна і т.д.;
 • з поручительством (юридичних або фізичних осіб);
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Яким чином проходять торги в системі Прозорро.Sale?

Як відбувається сам викуп кредиту?

Взяти участь в аукціоні з продажу прав на кредити можуть всі бажаючі, крім самих власників кредиту або їх поручителів. При цьому сам процес торгів виглядає наступним чином:

 • оголошуються торги з продажу прав вимоги по конкретним позикам із зазначенням часу старту торгів;
 • учасники реєструються на аукціон і вносять обов'язковий внесок;
 • після початку торгів ціна буде знижуватися поступово, аж до досягнення 20% від початкової вартості в кінці аукціону;
 • торги зупиняються тоді, коли який-небудь з учасників погоджується зафіксувати ціну і купити лот за поточною ціною.

Спочатку кредити продаються в роздріб, і тут довіреним організаціям або особам простіше викупити займ. У разі, коли покупець не знайдеться при першій фазі продажів, то такі невдалі кредити об'єднуються в більші лоти і йдуть вже оптом і великим гравцям ринку. Тут ви вже точно знайдете нового кредитора, і вам не уникнути спілкування з його колекторами.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

У штаті CreditStop є професійні юристи, які мають хороший досвід в роботі з проблемними позиками банків-банкрутів. Ми знаємо також всі нюанси укладення договору поступки прав, і вміємо ефективно брати участь в аукціонах онлайн системи. У вас є можливість значно скоротити суму боргу, якщо ви зважитеся на роботу з нами.

Співпраця з нами виглядає таким чином:

 • призначається консультація, де ми з вами визначимо відразу потрібну суму для викупу вашого кредиту;
 • з вами ми підписуємо договір;
 • беремо участь в торгах і викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • повністю закриваємо стару проблему.

Наше завдання допомогти вам сильно зменшити суму боргу і закрити кредит. Навряд чи нові кредитори, які виникли після перемоги в аукціоні, запропонують вам кращі умови, ніж знижка 80%.

Інформація про «Златобанк»

Публічне акціонерне товариство «Златобанк» було утворено 12 травня 2008 року. До 2014 року дана банківська установа показувала хорошу динаміку розвитку, і входила до другої групи банків за величиною активів (27-е місце в Україні). У 2015 році НБУ прийняло рішення ввести тимчасову адміністрацію в «Златобанк» через підозри в неплатоспроможності.

Тимчасова адміністрація пропрацювала тут з 14 лютого по 13 травня 2015 року. Після чого НБУ прийняв рішення про відкликання ліцензії та початок процедури банкрутства. На поточний момент «Златобанк» продовжує ліквідуватися.

Теми