Чи є реальна можливість дуже вигідно закрити кредит в «ПроФін банку»?

«ПроФін банк» почав ставитися до банкрутів, а це означає, що повернення його боргів передбачає продаж всіх активів, в тому числі і кредитного портфеля. Це буде відбуватися на електронному онлайн аукціоні, що проходить в системі інтернет торгів ProZorro.Sale.

Наявність незакритої позики, взятої в цій банківській установі, не знімає з вас проблем з її виплати. Якщо з'явиться переможець на аукціоні з купівлі прав вимоги за вашим боргом, то він і стане вашим новим кредитором. Однак є можливість і самому перемогти, а потім закрити свій власний кредит. При цьому це можна зробити з дисконтом до 80%.

Який кредит ви зможете закрити в «ПроФін банку» з дисконтом до 80%?

Самі власники зобов'язань, пов'язані з ними особи та поручителі не мають права брати участь в торгах Прозорро. Однак цього не забороняється робити їх довіреним особам. За допомогою нашої компанія CreditStop ви можете з вигодою для себе і істотним зменшенням суми боргу викупити свій займ з торгів, а потім його закрити.

Ми працюємо не тільки з фізичними, а й з юридичними особами. Викупити з великим дисконтом ми можемо кредит:

 • з іпотечними зобов'язаннями під заставу будинку або іншої житлової нерухомості;
 • з позикою під заставу виробничих потужностей, автомобіля, нерухомого майна і т.д.;
 • із забезпеченням у вигляді поруки фізичної або юридичної особи;
 • без забезпечення або застави при сумі понад 50 тисяч гривень.

Ви самі можете таким чином викупити свій старий кредит з відчутно великим дисконтом до 80%. Як проходить процедура?

Як відбувається викуп кредиту?

На першому колі в системі Прозорро.Продажі проходить аукціон, куди потрапляють права вимоги по конкретно взятих кредитах окремо. Сам процес буде відбуватися за голландським сценарієм, тобто на поступове зниження ціни. Ціна може впасти аж до позначки в 20% від початкового значення.

Етапи торгів виглядають так:

 • призначаються торги, про час і дату старту яких можна дізнатися заздалегідь;
 • проходить реєстрація учасників і оплата ними початкового внеску;
 • починається аукціон з поступовим зниженням вартості аж до дисконту в 80%;
 • торги зупиняються тоді, коли один з учасників фіксує ціну і висловлює згоду купити права вимоги по боргу.

Ми з вами можемо купити на аукціоні ваш проблемний займ, що дозволить відчутно знизити розмір боргів. Якщо переможець не буде оголошений, то такі кредити будуть об'єднуватися у великі лоти і продаватися оптом великим гравцям. Важливо на першому етапі викупити свій кредит зі знижкою до 80%, а потім закрити його.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Необхідно мати досвід, для успішної участі в самих торгах, а також знати юридичну сторону при закритті кредиту і підписання договору переуступки прав. В цьому наша фірма CreditStop і може вам допомогти. Ми можемо взяти на себе більшу частину проблем, пов'язаних з викупом вашої позики.

Робота з нашою фірмою буде складатися з таких етапів:

 • консультація, де вам відразу буде надано розрахунок необхідної суми грошей на викуп боргу;
 • укладення договору з нашою компанією;
 • наша допомога в участі в торгах і покупка прав вимоги за вашим займом з дисконтом до 80%;
 • остаточне закриття вашої проблеми.

Дана схема цілком реалізуєма, ми змогли таким чином допомогти багатьом фізичним та юридичним особам позбутися проблем, пов'язаних зі старими боргами. Також можемо допомогти і з кредитами, взятими в «ПроФін банку».

Інформація про «ПроФін банк»

Публічне акціонерне товариство «ПроФін банк» («Банк професійного фінансування») в січні 2015 припинив фактично виконувати свої зобов'язання. В результаті Національним банком України була введена в нього тимчасова адміністрація.

Тимчасова адміністрація працювала в «ПроФін банку» з 20 січня по 19 квітня 2015 року. В результаті її діяльності НБУ визнав його банкрутом, який пройде процедуру ліквідації. На поточний момент всім вкладникам цієї банківської структури були повернуті кошти по депозитах.

Теми