Простий і вигідний спосіб закрити кредит «ВіЕйБі Банку» ви можете дізнатися тут

Що ви будете робити з незакритим кредитом, колись узятим в збанкрутілому «ВіЕйБі Банку»? Ваші борги не будуть прощені або забуті, незабаром з'являться нові кредитори. Вам потрібно буде платити або ви втратите заставне майно, коли закінчить діяти мораторій на виселення. Всі нові власники прав на кредити будуть визначатися на відкритому онлайн аукціоні, який проходить в системі ProZorro.Продажі.

Сам процес таких торгів проходить за голландською схемою. Це означає, що буде відбуватися повільне зниження ціни, зі зменшенням суми вашого боргу аж до 20% від початкової вартості. На таких аукціонах можна і самому викупити свої борги.

Який кредит ви зможете закрити в «ВіЕйБі Банку» з дисконтом до 80%?

Хоча ви самі брати участь в таких торгах не можете, також не можуть брати в них участь і ваші близькі, а також поручителі. Однак це не забороняється робити довіреній особі. В особі нашої компанії CreditStop, ви можете знайти надійного помічника в справі вигідною ліквідації старих боргів.

Ми працюємо з такими невиплаченими позиками:

 • іпотеки, виданої під заставу квартири або будинку;
 • із заставою під авто, обладнання, промислові потужності, нерухоме майно і т.д.;
 • із забезпеченням у вигляді поруки юридичної або фізичної особи;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми готові розглянути можливість роботи не тільки з фізичними, а й юридичними особами.

Яка процедура викупу кредиту?

На початкових торгах в системі Прозорро.Sale продаються права вимоги в роздріб. При цьому процес виглядає наступним чином:

 • оголошення торгів, при цьому інформація про початок аукціону публікується заздалегідь;
 • подача заявки на участь в торгах, а також оплата необхідної суми внеску учасниками;
 • початок аукціону, де ціна буде поступово опускатися, аж до досягнення кращої знижки в 80%;
 • торги зупиняються тоді, коли один з учасників фіксує ціну і погоджується її оплатити;
 • права вимоги викуповуються.

Будь-який новий власник прав стане вашим новим кредитором, але це може бути і ваша довірена особа. Якщо покупець на перших торгах участі не буде визначений, то подібні кредитні зобов'язання будуть об'єднані у великі лоти і продані великим гравцям на другому етапі.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Участь у торгах Прозорро і всі нюанси з цим пов'язані: знання законодавства при переуступці прав за договором кредитування, закриття позики, взятого в «ВіЕйБі Банку», вимагає досвіду і юридичної підкутості. Тому співпраця з CreditStop реально вигідно для вас, щоб домогтися знижки в 80%.

Процес роботи з нашою організацією має такі етапи:

 • детальна консультація з визначенням необхідної суми на викуп кредиту;
 • укладення договору з нами;
 • участь в аукціоні та викуп боргу з найкращим дисконтом;
 • повне закриття проблемної позики.

Найважливішим завданням для нас є отримання максимальної вигоди для клієнта при закритті старого кредиту. Знижку в 80% дійсно можна отримати. Але якщо дочекатися появи нового кредитора, то він ніколи не дасть вам умов вигідніше цих, навіть якщо реструктуризує борг.

Інформація про «ВіЕйБі Банк»

Публічне акціонерне товариство «ВіЕйБі Банк» (ще одна назва «VAB Банк»), ставився до великих українських банків. Він був утворений в 1992 році. В кінці 2014 року НБУ був змушений ввести тимчасову адміністрацію в зв'язку з підозрами в неплатоспроможності цієї банківської структури.

Тимчасова адміністрація в "ВіЕйБі Банку» пропрацювала в період з 21 листопада 2014 по 19 березня 2015 року. Після її роботи дана банківська організація була оголошена банкрутом, яка підлягає ліквідації.

Теми