Ефективна можливість позбавитись від старого кредиту в «Банку Камбіо» є, подробиці у нас на сайті

Поганий кредит, це незакритий вчасно кредит. Якщо у вас залишився невиплачений борг, взятий в збанкрутілому пізніше «Банку Камбіо», то такі борги незабаром можуть отримати нового кредитора. Покриття заборгованостей банківської структури, що разорилася, це продаж її активів, а також портфеля кредитів.

Реалізація прав вимоги за кредитами відбувається на відкритому онлайн аукціоні через систему ProZorro.Sale. Причому аукціони будуть йти за голландською схемою, на зниження ціни, а це значить, що у вас є можливість викупити свій борг з солідним дисконтом до 80%.

Який кредит ви зможете закрити в «Банку Камбіо» з дисконтом до 80%?

Можливість брати участь в торзі з продажу кредитів за законом не можуть самі власники боргу, пов'язані з ними особи, а також їх поручителі. Однак це можуть робити довірені особи або організації. CreditStop має кваліфікованих юристів, які мають юридичний досвід в сфері роботи з переуступкою прав вимоги, і знають, як з вигодою брати участь в торгах Прозорро. А значить ми можемо вам допомогти

Ми готові розглянути викуп проблемного боргу, взятого в «Банку Камбіо»:

 • виданого під заставу автомобіля, виробничих потужностей і устаткування, нерухомості і т.д.;
 • іпотеки, під заставу квартири або будинку;
 • із забезпеченням у вигляді гарантій юридичної або фізичної особи;
 • без забезпечення при сумі понад 50 тисяч гривень.

Ми працюємо з юридичними, а також фізичними особами.

Яка процедура викупу кредиту?

З першого заходу на аукціон потрапляють права вимоги по конкретним позикам, так би мовити в роздріб. При цьому голландська схема проведення самих торгів передбачає поступове зниження ціни протягом всього часу його проведення.

Вона складається з таких етапів:

 • оголошення аукціону з призначенням точної дати і часу старту;
 • реєстрація учасників і оплата ними початкового внеску;
 • поступове зниження ціни аж до мінімуму в 20% від початкової вартості;
 • торги може зупинити будь-який учасник, хто зафіксує ціну і погодиться її оплатити;
 • з переможцем укладається договір і права кредитної вимоги переходять до нього, після їх фактичної покупки.

Якщо з якої-небудь причини переможця не було визначено, то такі невдалі аукціони об'єднуються у великі лоти, а потім вже продаються оптом на другому етапі і за ще більшими знижками. До цього доводити не обов'язково, можна самому викупити свій кредит з нашою допомогою.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Чому важливо виконати процедуру викупу за допомогою наших юристів? По-перше, вам не доведеться занурюватися в усі нюанси процесу торгів і закриття кредиту через поступку прав вимоги. По-друге, наша мета досягнення максимального дисконту на торгах, що в підсумку буде вигідно для вас у всіх сенсах.

Процес роботи з нами виглядає таким чином:

 • проводиться консультація, на якій відразу визначається потрібна і повна сума, необхідна на викуп кредиту;
 • ви підписуєте договір з нашою організацією;
 • на аукціоні викуповується ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • кредит остаточно анулюється.

На сьогоднішній день, це кращий варіант для власника боргу по позиці позбудитись проблеми. Справа в тому, що нові кредитори можуть і не реструктуризувати борг, а стягнути його в повній мірі. Але навіть у разі реструктуризації, такої знижки вам не надасть ніхто.

Інформація про «Банк Камбіо»

Публічне акціонерне товариство «Банк Камбіо» в кризовий період 2014 року стало ставитися до тих організацій, які злочинним шляхом виводили свої кошти і активи. В результаті були виявлені пов'язані схеми кредитування, що послужили причиною введення тимчасової адміністрації НБУ.

Тимчасова адміністрація працювала в «Банку Камбіо» з 05 грудня 2014 року по 01 березня 2015 року. Результатом роботи стало оголошення цієї фінансової організації банкрутом, яка підлягає ліквідації.

Теми