Є метод, за допомогою якого можна закрити свої борги в «Актабанку» зі знижкою 80%, як це зробити?

У вас залишився борг перед збанкрутілим «Актабанком», ваша проблема нікуди не дінеться, і під неї найближчим часом знайдеться новий кредитор. Є одна можливість закрити хоч частково борги банку в ліквідації, - продати його активи і кредитний портфель. Так у боржників «Актабанку» з'являться нові кредитори, а це загрожує продовженням виплат або втратою заставного майна.

Однак права вимоги по таких позиках будуть продаватися на публічному онлайн аукціоні в системі ProZorro.Продажі. Причому схема продажу передбачає зниження ціни, а це значить, що у вас є можливість викупити свій борг з великим дисконтом до 80%.

Який кредит ви зможете закрити в «Актабанку» з дисконтом до 80%?

Власники зобов'язань по кредиту перед «Актабанком» не мають можливості за законом брати участь в торгах Прозорро.Продажі. Також в аукціонах не можуть брати участь пов'язані з ними особи та поручителі. Однак це можуть робити довірені особи. Наша компанія CreditStop має досвідчених юристів, які мають великий досвід в сфері роботи з переуступкою прав вимоги. Також ми знаємо, як ефективно брати участь в торгах Прозорро.

Ми працюємо з юридичними і фізичними особами, і готові допомогти у закритті проблемної позики виданої:

 • під заставу автомобіля, виробничих потужностей і устаткування, нерухомості і т.д.;
 • під заставу квартири або будинку, договір іпотеки;
 • із забезпеченням у вигляді гарантій юридичної або фізичної особи;
 • без застави та забезпечення при сумі понад 50 тисяч гривень.

Яким чином досягається знижка в 80%, розглянемо, як працює система Прозорро.

Яка процедура викупу кредиту?

Спочатку на аукціон Прозорро потрапляють права вимоги за борговими зобов'язаннями в роздріб. При цьому схема їх проведення «голландський варіант» передбачає поступове зниження ціни.

Весь аукціон складається з наступних етапів:

 • оголошення аукціону з призначенням точної дати і часу старту торгів;
 • реєстрація учасників і оплата ними початкового внеску;
 • поступове зниження ціни під час торгів аж до 20% від початкової вартості;
 • торги може зупинити будь-який учасник, хто зафіксує ціну і погодиться її оплатити;
 • з переможцем укладається договір і права кредитної вимоги переходять до нього.

Якщо покупець не визначається на цьому етапі, то такі невдалі аукціони об'єднуються у великі лоти і продаються вже оптом великим гравцям ринку. Краще не доводити до другої стадії, і з нашою допомогою ще на першому етапі зробити викуп позики з дисконтом до 80%.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Одним з напрямків нашої діяльності є допомога клієнтам у викупі і закритті їх проблемних кредитів, узятих в банках-банкрутах, включаючи «Актабанк». У нас можна знайти допомогу за участю в аукціоні, а також при укладанні договору переуступки прав і самому закритті кредиту.

Сам процес роботи з нашою організацією виглядає таким чином:

 • ми проводимо консультацію, на якій відразу вказуємо суму грошей на викуп позики;
 • підписуємо договір з вами;
 • на торгах викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • кредит повністю ліквідується.

Основна мета нашої фірми CreditStop - досягнення кращого дисконту на торгах. Тільки так можна досягти максимальної вигоди для клієнта. Нові кредитори можуть і не реструктуризувати борг, а стягнути його в повній мірі. Але навіть при реструктуризації вам не нададуть знижку в 80%.

Інформація про «Актабанк»

Публічне акціонерне товариство «Актабанк» був утворений 23 квітня 2008 року. Він проіснував менше 6 років, і в період кризи 2014 року потрапив під категорію неплатоспроможних.

Національний банк України був змушений ввести в «Актабанк» тимчасову адміністрацію, яка пропрацювала в ньому в період з 17 вересня 2014 року по 15 січня 2015 року. В результаті дана банківська структура була названа банкрутом, її ліцензію відкликали, і почалася процедура ліквідації.

Теми