Запорізька влада виставила на аукціон Прозорро пам'ятник Леніну, кошти від продажу підуть на потреби ЗСУ

Тематика статті

На торги в електронній системі Прозорро.Продажі виставили найбільший пам'ятник Володимиру Леніну, зроблений із бронзи. Загальна вага пам'ятника становить 12310 кг, а скульптури барельєфа ще 7510 кг. Включаючи букви та деякі інші окремі частини, загальна вага майна, що продається, становить близько 20 тонн.

Торги в Прозорро.Продажі тривають і за темою арештоване майно, а також реалізація активів банкрутів, якщо вони вас цікавлять, ось посилання на актуальні аукціони. 

Як вказала запорізька влада: "Виручені кошти підуть на потреби ЗСУ. Конвертуємо місію колишнього "теоретика марксизму" в ресурси для допомоги нашим Захисникам і Захисницям, які просто зараз захищають нас від послідовників радянського режиму".

Стартова ціна за весь комплекс пам'ятника становить 10 477 214,36 гривень. Торги відбудуться на підвищення ціни за англійським сценарієм. Аукціон призначено на 12 липня 2024 року. Детальнішу інформацію про торги та предмет продажу можна дізнатися на офіційному сайті електронної системи, пройшовши за посиланням.
 

Теми