Яким чином виходить закрити кредит в «КБ «Південкомбанку», та ще й з бонусом в 80%?

Способів, а особливо простих, позбутися від кредитної заборгованості «КБ «Південкомбанку» немає. Навіть незважаючи на те, що ця банківська структура отримала статус банкрута, всі борги за позиками фізичних і юридичних осіб нікуди не зникнуть. З ініціативи Фонду ФГВФО, всі активи, а також кредитний портфель цієї організації будуть розпродані. Продаж буде здійснюватися в системі електронних аукціонів Прозорро.Sale.

Так з'являються нові кредитори від старих договорів кредитування, в тому числі і по операціях з «КБ «Південкомбанку». Однак у вас є можливість, яка вам пропонує вигідний спосіб позбутися від проблеми. І зробити це можна з великим бонусом в 80%. Про цю можливість і піде мова нижче.

Який кредит ви зможете закрити в «КБ «Південкомбанку» з дисконтом до 80%?

Щоб не затягувати з проблемою, та ще отримати більшу знижку при покупці власних зобов'язань, потрібен комплексний підхід. Робота з проблемними боргами, взятими в «КБ «Південкомбанку» також є сферою наших інтересів.

Наша компанія CreditStop може допомогти вам закрити такий кредит:

 • іпотечний, взятий під заставу житла;
 • з поручительством (юридичних або фізичних осіб);
 • взятий із заставою під автомобіль, приміщення офісного чи виробничого призначення, нерухоме майно і інші типи;
 • без застави та забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Давайте опишемо детальніше, як здійснюється весь процес, щоб досягти кращого результату при викупі своєї позики.

Яка процедура викупу?

При продажі прав вимоги за допомогою публічних аукціонів в системі Prozorro, процес торгів йде за голландським сценарієм, тобто на постійне зниження ціни. Старт аукціону починається від повної вартості, а потім вона починає повільно знижуватися аж до досягнення мінімального можливого значення в 20% від суми вашого боргу. Так утворюється бонус в 80%.

Торг в першому циклі здійснюється в роздріб, а значить ваш конкретний кредит буде продаватися окремо від інших. Тут у вас є шанс досягнення максимального дисконту. Якщо переможця не знайдеться на першому етапі аукціонів, то всі такі невдалі продажі будуть об'єднані в один великий лот, і по новому колу продані через голландський аукціон великим гравцям ринку.

Сама по собі процедура аукціону Прозорро складається з наступних етапів:

 • оголошення продажу із зазначенням часу її початку;
 • реєстрація учасників на конкретний аукціон і оплата ними початкового внеску;
 • викуп кредиту з дисконтом до 80%;
 • перехід права вимоги за позикою до переможця після його оплати суми, визначеної їм на торгах.

Головна мета участі в першому роздрібному раунді, досягнення найкращої ціни, і викуп власного боргу.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Треба почати з того, що в самому аукціоні не мають права за законом брати участь самі власники кредитних зобов'язань, пов'язані з ними особи, а також їх поручителі. Але ніхто не заважає стати їх учасником довіреним особам. При такому підході ми можемо допомогти вам на повністю законних підставах.

Процедура роботи з нами виглядає наступним чином:

 • ми призначаємо консультацію, в якій обговорюємо всі етапи і відразу озвучуємо повну суму на викуп вашого боргу;
 • укладаємо з вами договір;
 • виступаємо на аукціоні разом з вами і викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • закриваємо кредит остаточно після переходу прав вимоги.

Великий досвід участі в торгах Прозорро і юридична допомога будуть вам необхідні. І ми пропонуємо вам ними скористатися. Адже навіть самі лояльні кредитори, які погодяться реструктуризувати ваш борг, не запропонують вам бонус в 80%.

Інформація про «КБ «Південкомбанк»

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Південкомбанк» був одним з перших банківський структур, зареєстрованих в Україні. Його утворили в 1991 році. Національний банк України в травні 2014 року прийняв рішення про введення тимчасової адміністрації в цей банк в зв'язку з підозрою в неплатоспроможності.

Тимчасова адміністрація працювала в «Комерційному банку «Південкомбанку» з 26 травня по 25 вересня 2014 року. В результаті чого у цій банківській структури була відкликана ліцензія і вона стала банкрутом, який підлягає ліквідації. На поточний момент всім вкладникам були відшкодовані Фондом гарантування всі борги.

Теми