Правильний спосіб позбутися від кредитного боргу в «Банку Золоті Ворота», викупити його самому

Мати кредитні борги, навіть якщо банківська установа оголошена банкрутом, не означає, що у вас немає проблем. Якщо залишився у вас невиплачений займ в «Банку Золоті Ворота», то швидше за все ви вже отримали або скоро отримаєте нового кредитора. Збанкрутілий «Банк Золоті Ворота» розпродається, точніше реалізуються його кредитний портфель, а також активи.

Окремо або оптом права вимоги за кредитами, взятими в цьому банку будуть реалізовуватися в інтернет суспільній системі аукціонів ProZorro.Продажі. При цьому в торгах можуть брати участь і фізичні, і юридичні особи. Тут і ви вигідно можете викупити свій власний борг, але тут є нюанси, на яких варто зупинитися детальніше.

Який кредит ви зможете закрити в «Банку Золоті Ворота» з дисконтом до 80%?

Уже кілька років ми, компанія CreditStop працюємо з проблемними боргами клієнтів, взятими в ліквідованих банках. Ми можемо допомогти вам закрити кредит з величезним дисконтом, аж до 80%.

Таким чином можна закрити позики:

 • взяті під заставу приміщення офісного, житлового або виробничого, нерухомого майна та інші варіанти;
 • іпотеки, взяті під заставу вашого житла;
 • з поручительством (юридичних або фізичних осіб);
 • без забезпечення і застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Як проходять самі аукціони, і як утворюється дисконт в 80%, про це далі.

Яка процедура викупу?

Реалізація прав вимоги за борговими зобов'язаннями перед «Банком Золоті Ворота» здійснюється за допомогою публічних торгів у системі Прозорро.Sale. Сам процес аукціону здійснюється за голландським сценарієм, це означає на зниження ціни. Від повної ціни зниження може відбутися аж до мінімального значення 20% від початкової вартості.

На першому етапі продаж здійснюється в роздріб, а значить ваш кредит можна викупити на ньому. На цьому етапі шанс великого дисконту великий.

Сам процес торгів виглядає таким чином:

 • оголошення про початок продажу конкретної позики;
 • реєстрація учасників на аукціон і оплата початкового внеску;
 • присутність на торгах з метою викупу позики з найкращим дисконтом;
 • торги зупиняються, якщо переможець фіксує ціну і виплачує її.

Якщо переможця не знайдеться на першому етапі аукціону, то всі такі невдалі продажі об'єднуються в великий лот, і по другому колу через голландський аукціон продаються вже великим гравцям ринку.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

З нами у вас є велика ймовірність викупити свій кредит в «Банку Золоті Ворота» на торгах Прозорро. У самому аукціоні не мають права за законом брати участь самі власники кредитних зобов'язань і їх поручителі. Але ніхто не заважає стати їх учасником довіреним особам.

Як проходить процедура роботи з нашою компанією:

 • ми призначаємо консультацію, в якій обговорюємо всі етапи і відразу озвучуємо суму, необхідну для викупу вашого боргу;
 • укладаємо з вами договір;
 • супроводжуємо вас на аукціоні і разом викуповуємо кредит з найкращим дисконтом;
 • закриваємо ваш кредит остаточно.

Завданням для нас є викуп ваших боргів з максимальним дисконтом. Знижку в 80% для вас ми вважаємо найважливішим моментом співпраці з вами. Таких можливостей вам не надасть жоден кредитор.

Інформація про «Банк Золоті Ворота»

Акціонерне товариство «Банк Золоті Ворота» було зареєстровано 18 серпня 1993 року. Влітку 2014 року в розпал кризи Національний банк України висунув підозри цієї банківської структурі в неплатоспроможності. В результаті була введена тимчасова адміністрація.

Період роботи тимчасової адміністрації НБУ в «Банку Золоті Ворота» склав з 04 ​​серпня по 04 грудня 2014 року. В результаті її діяльності у банка була відкликана ліцензія, а він став вважатися банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми