Як ви можете закрити проблемний кредит «Надра Банку» з дисконтом до 80%?

Наявність кредитних зобов'язань перед збанкрутілим банком «Надра Банк» не знімають проблеми їх виплати і виплати відсотків по ньому. Повернення боргів збанкрутілого банку передбачає продаж його майна, а також кредитного портфеля. І це буде відбуватися на публічному онлайн аукціоні, що проходить в системі електронних торгів ProZorro.

Значить у конкретної проблемної позики може з'явитися новий власник, який може заявити права на заставне майно або зажадає виплати. А чи є можливість закрити свій власний кредит, тим більше розмір дисконту може досягти і 80% від початкової вартості.

Який кредит ви зможете закрити в «Надра Банку» з дисконтом до 80%?

Безпосередньо участь в аукціоні з купівлі прав вимоги по конкретному кредиту самі власники зобов'язань, а також їх поручителі приймати не можуть. Однак це не забороняється робити їх довіреним особам. Наша компанія CreditStop може виконати цю функцію, а також надати повну консультаційну допомогу з озвученням можливих «підводних каменів», і без пунктів в договорі «дрібним шрифтом». Ми працюємо не тільки з фізичними, а й з юридичними особами.

Ми можемо викупити ваш кредит з великим дисконтом в ситуації:

 • іпотечних зобов'язань;
 • позики під заставу виробничих потужностей, автомобіля, нерухомого майна і т.д.;
 • позики із забезпеченням у вигляді поруки фізичної або юридичної особи;
 • без забезпечення при сумі понад 50 тисяч гривень.

Можна викупити свій кредит з дисконтом до 80%, як це зробити?

Як відбувається викуп кредиту?

На початковому етапі на торги потрапляють права вимоги по конкретним кредитам. При цьому під час аукціону в системі Прозоро процес буде відбуватися за «голандським» сценарієм, тобто на зниження ціни.

Сам аукціон буде проходити за такими етапами:

 • реєстрація учасників і оплата початкового внеску;
 • призначення конкретного часу і дати старту торгів;
 • поступове зниження вартості аж до дисконту в 80%;
 • торги зупиняються тоді, коли один з учасників фіксує ціну і висловлює згоду купити права вимоги по кредиту.

Після оплати необхідної суми, у прав на кредитні зобов'язання з'являється новий власник. Якщо ми з вами купимо їх на аукціоні, то фактична сума виплат може бути істотно зменшена.

Перший роздрібний етап дуже часто закінчується відсутністю бажаючих купити конкретні права вимоги, при цьому підсумкова ціна досягає мінімально можливого значення 20% від первісної вартості. Потім, такі кредити будуть об'єднуватися у великі лоти і продаватися оптом великим гравцям. Важливо на першому етапі викупити кредит зі знижкою, а потім закрити його.

В цьому ми і зможемо вам допомогти. Для цього наша фірма CreditStop має необхідний досвід і кваліфікований персонал юристів.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

При проведенні самих торгів, а також при закритті кредиту є багато нюансів. Щоб все провести правильно, необхідний досвід. Тому краще надати все зробити кваліфікованим юристам, добре знайомим з роботою в системі Прозоро і з законодавством. Самі ви навряд чи зможете безпомилково все зробити.

Етапи роботи з нашою фірмою CreditStop будуть виглядати наступним чином:

 • консультація і розрахунок необхідної суми грошей на всі витрати і викуп кредиту;
 • укладення договору з нашою компанією;
 • участь у торгах і покупка прав вимоги з дисконтом до 80%;
 • остаточне закриття вашої проблемної позики з вигодою для вас.

Немає сенсу чекати вимог від нових власників прав на ваш кредит, якщо можна самим дуже вигідно викупити їх і закрити проблему.

Інформація про банк «Надра Банк»

«Надра Банк» - один з найбільших банків в Україні до оголошення його неплатоспроможним. У 2013 році він займав 5-е місце за кількістю регіональних відділень, розташованих по всій країні.

06 лютого 2015 року Нацбанком було введено тимчасову адміністрацію в «Надра Банк», яка пропрацювала до оголошення його банкрутом 05 травня цього ж року. Портфель депозитів фізичних осіб цього банку становив на момент банкрутства 4 мільярди гривень.

Теми