Як вигідно закрити проблемний кредит від банку «Фінанси і кредит»?

Якщо ви маєте невиплачений кредит в збанкрутілому банку «Фінанси і кредит», ваш борг залишається відкритим. З'являться нові власники прав на ваші кредитні зобов'язання, і ви все одно будете змушені оплачувати і сам займ, і відсотки по ньому. Новий власник буде визначатися на відкритому онлайн аукціоні, який буде проходити в системі електронних торгів ProZorro.

Сам процес торгів буде проходити за «голандським» сценарієм, тобто на зниження ціни, а це значить, що ваші зобов'язання будуть зменшуватися в вартості аж до дисконту в 80%. А що якщо вам викупити ваш кредит?

Який кредит ви зможете закрити в банку «Фінанси і кредит» з дисконтом до 80%?

Безпосередньо брати участь в аукціоні сам власник зобов'язань, а також його поручитель не можуть. Однак це не забороняється робити його довіреній особі. Наша компанія CreditStop може допомогти вам в цьому.

Ми можемо надати допомогу у викупі кредиту:

 • іпотеки, виданої під заставу квартири або будинку;
 • із заставою під авто, обладнання, промислові потужності, нерухоме майно і т.д.;
 • із забезпеченням у вигляді поруки юридичної або фізичної особи;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми працюємо не тільки з фізичними, а й з юридичними особами.

Яка процедура викупу кредиту?

Як виглядає сама процедура викупу? Вона відбувається в кілька етапів:

 • подача заявки на участь в торгах, а також оплата необхідної суми внеску;
 • оголошення про початок аукціону публікується заздалегідь;
 • після старту торгів, ціна буде поступово опускатися, аж до досягнення мінімального значення в 20% від первісної вартості;
 • торги зупиняються тоді, коли один з учасників фіксує поточну ціну і погоджується її оплатити.

Цей переможець і буде власником прав вимоги по кредиту. У цій ситуації можна скористатися знижкою і викупити свій займ. Якщо цього не зробити, і покупець не буде визначен на торгах, то подібні кредитні зобов'язання будуть об'єднані у великі лоти і продані великим гравцям. А є можливість до цього не доводити.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Сама участь в «голандському» аукціоні, а також дотримання законодавства в покупці прав вимоги і закриття позики у банку «Фінанси і кредит» вимагає досвіду і знань. Є специфічні моменти, які можна упустити, якщо все робити самостійно. Весь процес краще довірити досвідченим юристам.

Сам процес роботи з нами прозорий і відкритий. Його можна розділити на такі етапи:

 • детальна консультація з визначенням необхідної суми на всі витрати і викуп кредиту;
 • укладення договору з нами;
 • участь в аукціоні та викуп позики з дисконтом до 80%;
 • повне закриття проблемного кредиту.

Суттєве зменшення суми зобов'язань сам по собі вигідний варіант. При цьому позику можна буде остаточно закрити. Якщо ви маєте потрібну суму, то краще скористатися вікном такої можливості. В цьому ми вам можемо допомогти.

Інформація про банк «Фінанси і кредит»

Банк «Фінанси та кредит», на момент прийняття рішення про його банкрутство та ліквідацію 17 вересня 2015 року, був однією з найбільших банківських організацій в країні. Він був створений ще в 1990 році, і займав десяте місце в Україні за величиною активів на 01 червня 2015 року.

З зими 2014-2015 років у банку почалися проблеми з платоспроможністю, що в підсумку призвело до його остаточного банкрутства. Хоча фінансові проблеми у нього почалися ще в 2009 році, але завдяки рефінансуванню з боку держави, його термін діяльності вдалося продовжити.

Теми