Як закрити кредит в Дельта Банку

Фаза ліквідації збанкрутілого банківського або кредитної установи передбачає обов'язковий продаж не тільки його майна, а й прав вимоги за кредитами. Іншими словами, якщо ви маєте незакритий кредит в збанкрутілому «Дельта Банку», то права на нього може купити новий власник юридична або навіть фізична особа.

Такі права будуть продаватися через відкритий інтернет аукціон в системі ProZorro, а значить є можливість викупити свій кредит з дисконтом до 80%. Це дає можливість не тільки припинити обтяжливі кредитні зобов'язання, але і зробити це з відчутною вигодою для себе.

Який кредит ви зможете закрити в «Дельта Банку» з дисконтом до 80%?

В аукціоні в системі ProZorro з продажу прав вимоги за кредитами, самі торги проходять по «голландському» сценарієм. Взяти участь в торгах можуть як фізичні, так і юридичні особи. Однак самі власники зобов'язань, а також їх поручителі не мають права брати участь в аукціоні. Вони можуть це зробити через довірених осіб.

Такий довіреної організацією може для вас виступити наша фірма CreditStop. Ми готові допомогти вам викупити вигідно кредит:

 • іпотечний під заставу квартири або будинку;
 • с заставою під автомобіль, виробничі потужності, нерухоме майно і т.д .;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Як відбувається сам процес продажу прав вимоги за допомогою одного з видів кредитів, і в чому полягає наша допомога?

Як відбувається викуп кредиту?

В системі електронних онлайн аукціонів Прозорро права вимоги за кредитами продаються в два етапи:

 • перший етап - так звана «роздрібна» торгівля, де окремо реалізуються конкретні права за кредитами, а ціна може бути зменшена до дисконту в 80%;
 • другий етап - за умови, що перший етап був безуспішним і покупець не знайшовся, конкретні права на вимогу кредиту будуть включені до складу великого лота, і продані «оптом».

У другому випадку сума лота буде істотно вище, але і розмір дисконту може бути збільшений. Якщо ви хочете викупити свій кредит з великою знижкою, то нас цікавить тільки перший етап.

Як проходять «голландські» аукціони:

 • учасники реєструються на конкретних торгах і платять початковий внесок;
 • час початку торгів призначається заздалегідь;
 • ціна за права вимоги під час проведення «голландського аукціону» може тільки знижуватися, аж до 20% від початкової вартості;
 • торги зупиняються тоді, коли який-небудь з учасників зупиняє ціну і оголошує про бажання зробити покупку.

При «роздрібних» аукціонах великий шанс зниження ціни до дисконту в 80%, а значить він є і для вас. І ми можемо вам в цьому допомогти.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Нашим клієнтам ми можемо запропонувати допомогу у викупі власного кредиту з дисконтом до 80%. При цьому ми пропонуємо чесну і повну інформацію і допомагаємо визначити, яка сума буде потрібно для викупу, вже на початковому етапі спілкування з вами.

В общих чертах наша помощь будет заключаться в следующем:

 • консультаційна допомога на початковому етапі з інформуванням вас про майбутній викуп і необхідної для цього суми;
 • підписання договору з нами, а також підготовка участі в аукціоні;
 • викупити вашого кредиту на аукціоні з можливим дисконтом до 80%;
 • повне закриття вашого кредиту.

Така схема, це набагато краще, ніж реструктуризація кредиту, при цьому вона повністю законна. Для вас це можливість нарешті позбавитися від обтяжливих кредитних зобов'язань з вигідним дисконтом.

Інформація про банк «Дельта Банк»

ПАТ «Дельта Банк» був заснований в 2006 році, і вже до 2011 року займав 4-е місце в Україні в якості одного з найбільших банків країни з капіталом понад 60 мільярдів гривень. У 2013 році він мав до 7% депозитного портфеля населення країни.

03 березня 2015 року з рішенням Нацбанку України «Дельта Банк» був визнаний неплатоспроможним, і став найбільшим збанкрутілим банком в Україні на той момент. Свої обов'язки банк перестав виконувати з травня 2014 року, почавши відчувати проблеми з платоспроможністю.

Теми