Як вигідно закрити невиплачений кредит збанкрутілого «Родовід» банку?

Якщо є невиплачений кредит в збанкрутілому «Родовід» банку, то така заборгованість нікуди не зникне. Щоб покрити борги банку, що розорився, його активи рухомі або нерухомі будуть продаватися, в тому числі будуть продані права вимоги за кредитними зобов'язаннями. Це означає з'явиться новий кредитор, який вимагатиме виплат, в тому числі і за відсотками.

Права вимоги по кредиту будуть продаватися на відкритому онлайн аукціоні через систему ProZorro. Причому торги будуть йти на зниження ціни, а це значить, що у вас є можливість викупити власний кредит з дисконтом, аж до 80%. Як це зробити?

Який кредит ви зможете закрити в банку «Родовід» з дисконтом до 80%?

Взяти участь в аукціоні не можуть власники зобов'язань за позикою, а також їх поручителі. Однак можуть довірені особи. Наша компанія CreditStop має кваліфікованих юристів, які мають не тільки юридичний досвід в сфері роботи з кредитами, а й знає, як ефективно взяти участь в аукціоні Прозорро.

Ми працюємо з такими проблемними кредитами «Родовід» банку:

 • виданими під заставу автомобіля, виробничих потужностей і устаткування, нерухомості і т.д.;
 • іпотеки, під заставу квартири або будинку;
 • із забезпеченням у вигляді гарантій юридичної або фізичної особи;
 • без забезпечення при сумі понад 50 тисяч гривень.

Наша діяльність поширюється на юридичних і фізичних осіб.

Яка процедура викупу кредиту?

Особливість викупу полягає в тому, що на аукціон спочатку потрапляють права вимоги по конкретним кредитах. При цьому «голандський» сценарій проведення самих торгів передбачає поступове зниження ціни. Сама процедура складається з таких етапів:

 • оголошення аукціону;
 • реєстрація учасників і оплата ними початкового внеску;
 • призначення точної дати і часу старту торгів;
 • поступове зниження ціни аж до 20% від початкової вартості;
 • торги може зупинити будь-який учасник, хто зафіксує ціну і погодиться її оплатити;
 • з переможцем укладається договір і права кредитної вимоги переходять до нього.

Якщо переможця не було названо, то такі невдалі торги об'єднуються у великі лоти і продаються оптом через інші аукціони вже великим гравцям ринку.

Однак до цього можна не доводити, і самому викупити свій кредит з нашою допомогою на першому аукціоні і з дисконтом до 80%.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Послуги наших юристів платні, але вам не доведеться занурюватися в усі нюанси процесу торгів і закриття кредиту. Якщо врахувати, що на торгах є можливість значно скоротити розмір кредитних зобов'язань, то в підсумку ви отримуєте відсутність боргів зі значною вигодою для вас.

Сам процес роботи з нами виглядає таким чином:

 • ми проводимо консультацію, на якій відразу вказується необхідна сума на викуп кредиту і на інші витрати;
 • підписується договір з чіткими умовами без додаткових платежів або пунктів «дрібним шрифтом»;
 • на аукціоні викуповується ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • кредит повністю закривається.

Це кращий варіант, як показує практика. Справа в тому, що нові власники прав вимоги по кредиту можуть і не реструктуризувати борг, а стягнути його в повній мірі. А якщо ви не в змозі робити виплати, то заберуть у власність ваше заставне майно.

Інформація про банк «Родовід»

ВАТ «Родовід» банк - український комерційний банк. Він був створений ще в 1990 році під попередньою назвою АКБ «Перкомбанк», а в 2004 році змінив свою назву.

У 2007 році він отримав премію «MasterCard Банк Року 2007», як найдинамічніший за розвитком за критерієм швидкості приросту активів. Рішення про його банкрутство було прийнято 26.02.2016 року.

Теми