У Прозорро був проданий найбільший винзавод Одеси в 3,6 рази більше за стартову ціну

На торгах в системі Prozorro.Sale відбувся продаж найбільшого заводу з виробництва натурального вина - «Одесавинпром». Ініціатором продажу виступив Фонд державного майна України. Торги відбулися 14 вересня цього року, де всього було присутнє 12 учасників. Підсумкова ціна продажу склала 235 мільйонів гривень, що в 3,6 рази більше оціночної початкової вартості об'єкта.


Переможцем стало підприємство ТОВ «Каплор 7». За умовами проведення аукціону, новий власник повинен зберегти вид діяльності компанії, а саме виробництво натурального вина, зі збереженням соціальних гарантій та заробітної плати співробітникам. Також новий власник повинен буде укласти охоронний договір на пам'ятку архітектури місцевого значення - будинок Совхозвинтресту, побудованого в 1895 році.


З приводу минулих торгів так висловився Олексій Соболєв, директор ДП Прозорро.Продажі: «Ми побачили запеклу боротьбу за цей об'єкт під час прозорого аукціону в системі. Це означає, що бізнес в Одесі стежить за активами, які виставляються на приватизацію. Зараз більше продає держава, ніж місто. Втім, я переконаний, що цей аукціон стане потужним сигналом для місцевої влади активніше виставляти об'єкти на прозорі аукціони і отримувати ринкову ціну за свої активи».


Після дати закриття аукціону, протягом 30 днів з переможцем буде укладено договір купівлі-продажу і нова власність може бути переоформлена на нового власника. Це приклад того, як можна придбати дійсно цікаві активи на торгах в системі Прозорро.  
 

Теми