Продаж комунального майна - можливості для середнього та малого бізнесу

В системі державних електронних аукціонів Прозорро.Продажі проходять торги по реалізації комунального майна. Таке майна знаходиться у власності у держави, однак безпосередньої потреби в ньому у нього немає. В цьому випадку його виставляють на продаж, де покупцем може стати будь-яка приватна або юридична особа.

Часто це об'єкти нежитлової нерухомості, розташовані в межах міст і населених пунктів, в тому числі в престижних і комерційно перспективних районах. Така комунальна нерухомість може розташовуватися на перших поверхах, в підвалах, прибудовах, а також в окремо розташованих будинках. Сюди ж часто ставляться гаражні господарства і невеликі виробничі бази.


Це відкриває хороші можливості для середнього, малого бізнесу та підприємців. Часто такий об'єкт для бізнес цілей можна придбати на аукціоні Прозорро за вигідною ціною. Вигода залежить від кількості учасників на конкретно взятих торгах, а також їх активності. Якщо і те, і інше мінімально, то з'являється можливість дешево придбати нерухомість, що була в комунальній власності. Детальніше розглянути об'єкти, виставлені на продаж з аукціонів Prozorro.Sale, можна тут
  
 

Теми