Ринок землі в Прозорро - хороший варіант покупки ділянки для забудови або для сільськогосподарського застосування

Ринок землі в Україні один з перспективних напрямків не тільки по наповненню бюджету за рахунок продажу або оренди, а й можливість оптимального використання земельних ресурсів України. Сам по собі ринок розвивається, так 22 вересня 2021 року Кабінет Міністрів підписав Положення, що регламентує порядок підготовки та організації електронних торгів з метою передачі земельних ділянок у власність або користування (оренда, суперфіція або емфітевзис).


Положення стосується і реалізації, а також здачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Воно регламентує форму документації лота для публікації в електронній системі, а також перелік документів для підтвердження відповідності вимогам Земельного Кодексу України, які повинен надати учасник земельного аукціону. Самі по собі торги будуть проходити в електронній системі Прозорро.Продажі. Детальніше з Положенням можна ознайомитися, пройшовши за посиланням.


Однак земельні торги відкрилися ще в червні поточного року. На них вже можна придбати земельні ділянки під приватну забудову в різних містах і населених пунктах країни, а також ділянки під забудову комерційних і адміністративних будівель. Є варіанти покупки або взяття в оренду землі сільськогосподарського призначення від приватних і державних власників. Детальніше з пропозиціями ви можете ознайомитися у нас на сайті в розділі продажу - «Земельні ділянки». 
 

Теми