Продаж і оренда адміністративно-офісної нерухомості в Прозорро

Відповідну адміністративно-офісну нерухомість у великих містах, обласних центрах і невеликих населених пунктах країни просто знайти за допомогою бази в системі Прозорро.Продажі. Тут пропонується вона на продаж або в оренду. Така нерухомість може з'являтися в системі державних електронних аукціонів по різним темам. У переважній більшості випадків мова йде про продаж або оренду нерухомості, що належить державним компаніям, органам місцевого самоврядування або комунальним організаціям. Йдеться про програму малої приватизації.


Також адміністративно-офісна нерухомість може з'явитися на аукціоні у справах про банкрутство юридичних осіб. Фонд гарантування вкладів в Прозорро.Продажі реалізує активи і офіси збанкрутілих банків. І діючі банки продають таку нерухомість в Прозорро, тут мова йде про заставне майно за неоплаченими проблемними кредитами.


Вибрати відповідну офісну або комерційну нерухомість в різних містах України можна і за допомогою нашого сайту. Актуальні пропозиції розміщуються у відповідній темі, сюди можна потрапити за посиланням.
 

Теми