Мала приватизація в Україні, чим вона може бути цікава для бізнесу

Для малого та середнього бізнесу, не кажучи вже про великий, може виявитися дуже корисною державна програма малої приватизації. Програмою передбачено продаж об'єктів, що перебувають у власності державних підприємств і комунальних організацій. Під такими об'єктами можна розуміти буквально будь-які варіанти нерухомості, від житлового будинку, квартири, дачі або ділянки землі під дачну забудову, до комплексів виробничих підприємств.

На продаж промислові об'єкти в Прозорро у нас на сайті. 


Сам продаж нерухомості будь-якого типу за програмою малої приватизації може бути реалізований тільки за допомогою публічного електронного аукціону в системі Прозорро.Продажі. Єдине обмеження на майно, що реалізується, полягає в тому, що оцінна, а значить стартова ціна не може бути вище суми в 250 мільйонів гривень. Оцінку вартості майбутнього об'єкта продажу робе незалежна аудиторська фірма на замовлення Фонду державного майна.


Для бізнес компаній програма цікава тим, що можна дуже вигідно придбати об'єкти комерційної та виробничої нерухомості в містах і населених пунктах. Це хороший спосіб розвитку при мінімальних капіталовкладеннях, що важливо в умовах економічної кризи. Запропоновані до продажу варіанти нерухомості за програмою мала приватизація можна вивчити у нас на сайті

Теми