Як вигідно купити старий автомобіль сьогодні?

Вторинний ринок автомобілів і транспорту вантажного і спеціального призначення особливо активний у нас в країні. Це пов'язано перш за все з тим, що бізнес компанії або приватні особи найчастіше не можуть дозволити собі покупку нового транспортного засобу. Сам по собі внутрішній ринок пропонує високі ціни на старі авто і техніку, але є можливість підібрати для себе відповідний варіант по порівняно вигідною ціною, яка може виявитися нижчою за ринкову вартість.


Йдеться про продаж заарештованих автомобілів, а також реалізацію майна великих державних підприємств і комунальних організацій. Сюди ж можна додати і ще одну статтю - продаж автомобілів з приналежністю їх українським банкам. Тут крім самих активів банків мається на увазі ще й заставне майно за невиконаними кредитними зобов'язаннями клієнтів. В цьому випадку автомобілі продаються, щоб погасити заборгованість.


На аукціонах в Прозорро.Продажі і СЕТАМ (електронної платформи з продажу конфіскованого майна) можна не тільки вибрати відповідний для вас автомобіль, але і з аукціону викупити його за хорошою ціною. База пропозицій таких авто і спецтехніки розташовується і у нас на сайті, детальніше за посиланням.
 

Теми