Продаж хлібозаводів в Україні за програмою «Мала приватизація»

Якщо у вас є бізнес-план по створенню власного кондитерського і хлібопекарського виробництва, то починати реалізовувати його можна з покупки вже існуючих хлібозаводів. Такі досить великі підприємства продаються за вигідними цінами, на аукціонах в системі електронних торгів Прозорро.Продажі. Їх реалізують за державною програмою «Мала приватизація», а самі такі заводи знаходяться на балансі держави.


Після перемоги в торгах, які проходять в публічному форматі, де у кожного учасника є стільки ж можливостей виграти, скільки і у будь-якого іншого, ви можете колишній державний завод оформити на себе і проводити його реконструкцію. На даний момент, це хороший варіант інвестицій, і шанс придбати об'єкт за цікавою ціною.

Для прикладу, зараз продається Державне підприємство «Радивилівський комбінат хлібопродуктів» (код ЄДРПОУ 00955791), розташований за адресою Рівненська обл., Дубенський р-н., м. Радивилів, вул. Волковенко, 11. Аукціон призначений на 30 серпня 2021 року, а стартовою ціною об'єкта є сума майже в 141,5 мільйонів гривень. Заявки на торги приймаються до 29 серпня 2021 року.

Більш докладно отримати інформацію про об'єкт і сам аукціон ви можете тут.
 

Теми