Відкриття ринку землі в Україні пропонує цікаві лоти

Продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення, який проводиться за допомогою системи електронних аукціонів Прозорро.Продажі може запропонувати цікаві лоти. Якщо ви зацікавлені в інвестиціях, і хочете створити власне фермерське господарство, то за допомогою аукціону і самої системи можна вибрати хороший варіант для цього.


Як приклад можна привести лот, з продажу яблуневого саду інтенсивного вирощування, площею 5.14 га. Термін засадження дерев 2017 - 2018 роки, а значить сад буде приносити хороший урожай в найближчі 5-6 років. На ділянці є власне водоймище для поливу, що істотно знижує витрати на воду. Земельна ділянка з яблучним садом, це можливість відкрити додатковий напрямок діяльності з виготовлення натуральних соків або яблучних сидрів хорошої якості. Та й продаж яблук перспективна тема, якщо забезпечити їм хороше зберігання після збору врожаю.


Аукціон в Прозорро.Продажі по реалізації яблуневого саду відбудеться 23 вересня 2021 року. Пропозиції від потенційних учасників приймаються до 22 вересня 2021 року. Стартова ціна за лот становить 19,1 мільйона гривень. Аукціон буде проходити за англійським сценарієм на підвищення ціни. Мінімальний крок підвищення вартості під час торгів становить 1% - 191,00 тисяча гривень.


Це один із прикладів можливості старту або розширення фермерського бізнесу. Детальніше про торги можна дізнатися, пройшовши за посиланням.  
 

Теми