Обираємо гармонічні штори під стиль

Тематика статті

Штори підкреслять затишну атмосферу у середовищі, зможуть створити інтимний простір. Вони не тільки виконають функцію захисту від очей з вулиці, але й зроблять своє діло в гарному оздобленні вашої оселі. Купити римські штори – це чудова ідея для прикрашання мінімалістичних напрямків. 

Мінімалістичні напрямки 

Для сучасних мінімалістичних напрямків варто обирати нескладні штори, що будуть відрізнятися своєю простотою, проте відображати відповідну дорожнечу середовища. Прозорі або напівпрозорі вироби дозволять зберегти першоджерельний концепт мінімалістичних стилів в інтер’єрі та пропускатимуть більше природного світла у кімнату. Таким чином вони будуть сприяти збільшенню простору в середовищі, роблячи його візуально ще просторішим. Обирайте монотонні кольори, спираючись на тон вашої оселі. Зазвичай, кольори мінімалізму – це білий, бежевий, сірий, чорний. Усі вони доступні за посиланням https://vashinterier.ua/catalog/shtory-v-inter-yeri/styl_2/rymski-shtory/. Чудово та водночас традиційно буде підбирати штори для індустріальних стилів в тон кімнатам, проте не заважає і зробити на аксесуарі певний акцент. Так, ви можете встановити темні штори під світле середовище. Проте в цьому випадку бажано обрати подвійні штори: на перший шар встановити прозорий тюль, а зверху розташувати темний щільний матеріал. Коли потрібно буде – ви зможете перетворити кімнату на темне інтимне місце, а загалом використовувати прозорі елементи, що не перешкоджатимуть природньому освітленню. Розгляньте також варіант безшовних жалюзі або штори на кріпленні зі сталі або металу. Елементи відкритого конструкційного дизайну, такі як металеві кільця, карбування або інші дрібнички, нагадають про індустріальну естетику та гармонічно впишуться в мінімалістичний інтер’єр. 

Розкішні максималістичні стилі

Для таких стилів як бароко, рококо та схожих старовинних мотивів, вибір штор має відповідати критеріям вишуканості та елегантності. Обирайте тканини з багатими текстурами, відповідно до тих меблів, що встановлені у кімнатах. Це можуть бути шовк або бархат, щільний блискучий сатин. Переважно для розкішних стилів обирають темні кольори для штор: вони додають глибини простору, а впровадження у їх дизайн драпіровок, мережива, французьких заборів та інших елементів, зроблять своє діло та перетворять ваші кімнати на вишукані предмети мистецтва. Якщо ви вирішите встановлювати карнизи, тоді вони мають бути оздоблені золотими або дерев’яними елементами, що матимуть глибокий колір розкішних дерев’яний порід. За своїм розміром обирайте високі штори, що будуть важко падати в саму підлогу та створювати враження високих стель. Які зазвичай і виконуються при будівництві розкішних стилів в інтер’єрі.

Теми