На знаменитому острові Хортиця (м. Запоріжжя) здається в оренду готельний комплекс

У заповідному та мальовничому куточку Запорізької області знаменитому острові Хортиця здається в оренду великий готельний комплекс. Острів Хортиця є популярним місцем для відпочинку городян та відомим туристичним об'єктом. Об'єкти готельного комплексу, а це будівля готелю, ресторан, а також об'єкти нерухомості, що використовуються для обслуговування комплексу, розташовані на площі 5670 м².

Оренда та продаж нерухомості в Запоріжжі та області з аукціонів Прозорро, варіанти у нас на сайті. 


Комплекс розташований за адресою м. Запоріжжя, Вознесенівський район, вул. Наукового містечка, 2, о. Хортиця. Він складається з:

  • чотириповерхового готелю 2853.6 м². У будівлі розміщено 70 номерів категорій «стандарт», «напівлюкс» та «люкс». Також до його складу входить конференц-зал, їдальня, сауна та автостоянка;
  • ресторану площею 1694.2 м², що складається з 2 поверхів, основного залу та літнього майданчика;
  • побутового комплексу площею 557.5 м²;
  • гаража площею 337.7 м²;
  • складу – 318м².

Аукціон з оренди готельного комплексу відбудеться у системі «Прозорро.Продажі» 26 січня 2022 року. Стартова ціна оренди на торгах складає 501 256.67 гривень на місяць (без урахування ставки ПДВ). Заявки щодо участі в аукціоні приймаються до 25 січня 2022 року. Взяти участь у торгах можуть усі бажаючі юридичні та фізичні особи. Докладніше про лот можна дізнатися тут.      
 

Теми