Мала приватизація приносить дохід державі та вигідна бізнесу, результати 2021 року

Якщо державна чи комунальна нерухомість комерційного, торгового, житлового чи виробничого типу не використовується, її слід продати, здати в оренду або концесію. Так, місцевий бюджет або Фонд державного майна України отримають дохід замість збитка або простоя об'єкта. Під використанням розуміється надання населенню освітніх, медичних, соціальних, культурних чи інших послуг.


Підсумки програми малої приватизації в Україні вказують на те, що це вигідно не лише державі, а й викликає інтерес у приватних інвесторів та бізнес-компаній. За підсумками 2021 року було проведено в системі електронних торгів понад 1,2 тисячі успішних торгів, за результатами яких було підписано договори на загальну суму близько 5,5 мільярдів гривень. В результаті аукціонів у середньому ціна зросла в 2,2 рази за умови, що стартова ціна на аукціоні в сумі склала 2,3 мільярда гривень.


Для бізнесу та інвесторів придбати об'єкт за програмою малої приватизації з аукціону в Прозорро.Продажі часто виявляється вигідною покупкою. З актуальним списком державних об'єктів, виставлених на продаж, можна ознайомитись у нас на сайті.   
 

Теми