Квартири гауляйтера Сальдо і російського олігарха Шелкова в Одесі продадуть з аукціону в Прозорро

Тематика статті

На електронні аукціони в системі Прозорро.Продажі виставлено квартири в Одесі гауляйтера - колаборанта Сальдо, а також російського олігарха Шелкова. Замовником торгів є державне підприємство "Управління справами Фонду державного майна України".


Чотирикімнатна квартира Шелкова розташована в Приморському районі Одеси, розташовується на третьому поверсі восьмиповерхового будинку з охоронюваною закритою територією, і займає площу 175,5 кв.м. Адреса нерухомості: місто Одеса, провулок Дунаєва, будинок № 3, квартира № 24. Її початкова ціна 7,52 мільйона гривень. Торги підуть на підвищення ціни. Вони призначені на 17 квітня 2024 року. Ось посилання на аукціон.

Квартира Сальдо розташовується на 8-му поверсі вісімнадцятиповерхового будинку, і займає 128,5 кв.м. Вона розташовується за адресою: Одеса, вулиця Тіниста, будинок № 9/12, кв. № 47. Стартова ціна - 3,74 мільйона гривень. Торги також призначено на 17 квітня 2024 року. Відповідне посилання на аукціон. 

За фактом проведеного аукціону та укладення договору з переможцями, останні також будуть зобов'язані сплатити борги за комунальні послуги, що значаться за нерухомістю.

Також інші новини щодо аукціонів та роботи системи Прозорро.Продажі можна дізнатися у нас на сайті.

 

Теми