Як захистити свою нерухомість

Під час відпусток багато людей, виїжджаючи на відпочинок, залишають свою квартиру чи будинок на своїх родичів, чи знайомих. Буває так, що просто їдуть, залишаючи свою квартиру без нагляду. Всі ці варіанти не виправдані, тому що в той час, поки господарі лаються на пляжі, з їхнім житлом може статися всяке. Наприклад, затоплять сусіди згори, проникнуть грабіжники. В результаті господарі, що повернулися, будуть дуже неприємно здивовані. Щоб уникнути великих фінансових проблем, потрібно застрахувати свою нерухомість та перестати за неї переживати.

Що із майна може бути застраховано

Насправді, варіантів досить багато. Це може бути сама нерухомість, конструктивні елементи, наприклад, обробка, труби, а також дорогі побутові електроприлади. Окремо захистити за допомогою страховки цілком реально і ремонт (оздоблення), дизайнерські конструкції.

Понад те, можна застрахувати свою відповідальність перед сусідами. Якщо за відсутності господарів прорве трубу та затопить сусідів, компанія виплатить потерпілим компенсацію. Те саме станеться, якщо трапиться пожежа.

Великі організації, наприклад СК «VUSO», створили спрощену систему, що дозволяє оформляти документи та здійснювати виплати без урахування початкового стану майна. Страхування квартири або будинку в цій компанії можна оформити в онлайн-режимі, оскільки огляд житла не проводиться.

У чому сенс страхування нерухомості

Система працює так – якщо застраховане житло буде повністю знищене під час вибуху, пожежі, повені, компанія повністю компенсує зазнані збитки. У разі пошкодження будь-якого рухомого майна, наприклад, меблів, електроприладів, власнику належить компенсація у відсотковому співвідношенні від загальної страхової суми.

Якщо ж людина застрахувала свою відповідальність перед сусідами, то у критичній ситуації вони отримають виплати. Деякі компанії пропонують своїм клієнтам додаткові кошти. Наприклад, СК «VUSO» виплачує гроші у розмірі 1% від загальної суми страховки для ліквідації наслідків пожежі чи вибуху. Мало того, у цій фірмі можна отримати компенсацію і без надання документів, що підтверджують, щоправда, у певному розмірі. Так, страхувальник може розраховувати на 10 тис. грн, якщо загальна страхова сума становила 1 млн, та 30 тис. грн, якщо понад 2 млн грн.

Як оформити страховку на нерухомість, не виходячи з дому

Наразі практично кожен може це зробити в онлайн режимі. Для цього потрібно відвідати сайт СК «VUSO» та за допомогою спеціально розробленого калькулятора страхування майна сформувати свій поліс. Алгоритм дій наступний:

  • визначаємо, що саме ми хочемо захистити нерухомість, ремонт, побутову техніку чи відповідальність перед сусідами;
  • вказуємо вартість майна, яке ми плануємо захистити у такий спосіб;
  • дивимося інформацію про ціну страховки на місяць чи рік.

Якщо попередня вартість підходить, вводимо свої дані, термін дії договору, тип оплати (повна сума виплачується одразу чи помісячно) у спеціальні графи. Менеджери опрацюють інформацію, потім надішлють попередній варіант договору. Якщо людина з усіма умовами згодна, вона здійснює оплату, і їй на електронну пошту надсилається поліс.

Як діяти, якщо страховий випадок настав

Найперше, що потрібно зробити в критичній ситуації, — зателефонувати своєму страховику, повідомити про те, що сталося, і розповісти про всі деталі. Консультант зафіксує інформацію та підкаже, що робити. Пізніше можна уточнити, які документи потрібно підготувати для отримання компенсації. Після цього залишається лише чекати на інформацію про погодження обсягу компенсації та перерахування грошей на карту.

Все це доступно лише в тому випадку, якщо нерухомість була застрахована у надійній компанії, наприклад, СК VUSO. Організація вже понад 20 років підтримує страхувальників у складній ситуації. Її співробітники, які працюють у 30 філіях по всій країні, намагаються створити максимально комфортні умови для своїх клієнтів.

Теми