Як зробити, щоб бойлер не псував інтер'єр

Тематика статті

Збираючись робити ремонт, люди продумують дизайн приміщень та ретельно підбирають матеріали. Але коли справа доходить до великогабаритної побутової техніки, питання краси часто поступається функціональністю. Однак заздалегідь обдумавши розташування пристрою, ви уникнете проблем і не зіпсуєте обстановку. Розглянемо кілька вдалих методів установки бойлера. Це буде актуально не тільки для тих, хто хоче поставити бойлер до себе в будинок, а й тих, хто купує житлову нерухомість

Виберіть відповідну модель

Сучасні пристрої різноманітні за розмірами, формою та технічними характеристиками. Враховуючи потреби сім'ї, габарити та конфігурацію приміщення, підберіть відповідний бойлер Атлантік. В інтернет-магазині Eldorado.ua представлені циліндричні, прямокутні, квадратні та вузькі моделі вертикального та горизонтального типу. На товари надається гарантія. Сплатити можна частинами, а також замовити доставку по Україні. Для клієнтів компанії розроблено програму лояльності.

Водонагрівач у ніші чи коробі

Якщо ви робите капітальний ремонт або перепланування, подумайте, щоб приховати бойлер. Так він не кидатиметься в очі, виступатиме і заважатиме:

  • зробіть гіпсокартонний короб у ванній кімнаті або туалеті, над унітазом;
  • поставте вбудовану шафу;
  • помістіть агрегат у нішу.

Встановіть дверцята, які зручно відчиняти за потреби. Вони потрібні для вільного доступу, налаштувань, чищення або ремонту. Перебуваючи у ніші, бойлер буде частково або повністю прихований, утоплений у стіну.

Розміщення біля дверей або у кутку

Цей варіант підійде для тих, хто хоче встановити бойлер без перетворень кімнати. Виберіть модель із універсальним способом монтажу, адже її можна прикріпити як вертикально, так і горизонтально. Квадратні конструкції - найзручніші, глибиною до 30 см. Хоча такі прилади мають великі тепловтрати, вони значно економлять місце. Розмістіть водонагрівач біля одвірка, і він не буде привертати увагу. Кутове розташування також зручне, тому що не захаращує обстановку.

Принципи маскування

Найпростіший у реалізації спосіб - спроба сховати бойлер за різними конструкціями. Можна використовувати жалюзі чи штори. Вони сприйматимуться як декоративні елементи, які доповнять інтер'єр. Можна задіяти антресоль або шафку під умивальником. Якщо підійти до питання з розумом, ви вдало розмістите габаритну техніку. Рекомендуємо підходити відповідально до цієї справи.

Теми