Фрагмент київського скляного мосту, вцілілого під час ракетного влучання, продадуть у Прозорро на благодійному аукціоні

Днями в електронній системі «Прозорро.Продажі» пройде благодійний аукціон з реалізації фрагмента скляного київського мосту, який практично вцілів унаслідок влучання ракети, випущеної державою-агресором по нашій столиці. Ракетний удар стався 10 жовтня 2022 року, внаслідок чого постраждали скляні елементи пішохідно-велосипедного мосту, а трос і металеві конструкції вціліли. 


З осколків скляної частини було виготовлено сувеніри, які являють собою фрагмент 10х3,5 см зі світлодіодним освітленням у захисному коробі, на корпусі короба є кнопка, що вмикає підсвічування. У результаті отриманої суми на благодійному аукціоні, кошти підуть на забезпечення окремого стрілецького батальйону міста Києва. Цей батальйон був сформований у 2023 році, і вже бере участь у бойових діях на передовій. 


Цей аукціон відбудеться 02 червня 2023 року. Прийом заявок на участь здійснюється до 20-00 01 червня. Більш повну інформацію про торги ви можете отримати на офіційному сайті системи Prozorro.Sale, пройшовши за посиланням.

 

Теми