Чому варто купити Мерседес Актрос, якщо ви шукайте сідельний тягач?

Ситуація з вантажоперевезеннями в Україні стала гострою, після оголошення війни державою - агресором РФ і блокуванням морських портів. Це призвело до необхідності робити доставки вантажів сухопутним шляхом, що підвищило попит на сідельні тягачі. Саме тому у багатьох логістичних компаній, великих заводів і сільськогосподарських підприємств з'явилося бажання купити Мерседес Актрос - один з найбільш вдалих варіантів сідельних тягачів для нашої країни.


Чому попит на ці вантажівки високий у нас в країні, давайте дещо глибше постараємося розкрити цю тему.    

Особливості вантажівок Mercedes-Benz Actros 

В Україні зріс попит на сідельні тягачі, це призвело до того, що активізувався вторинний ринок і купівля нових автомобілів цього типу. Це також торкнулося і вантажівок Mercedes Actros. Їх стали приганяти з Європи, купувати на внутрішньому ринку, а також реєструвати куплені нові авто цієї серії в більшій кількості, ніж це було раніше. 


Чому інтерес до такої автомобільної техніки зріс у нас в країні, тут можна виділити такі позитивні особливості Мерседес Актрос різних поколінь, особливо це стосується найбільш нової серії:

  • варіабельність конфігурацій - є можливість придбати моделі з різними видами колісної формули, це не тільки класичні 4х2, а й 8х8;
  • вибір надійних і довговічних двигунів Mercedes різної потужності під завдання;
  • різні типи кабін і платформ для вирішення багатьох завдань, від модифікацій для комунальних служб і локальних перевезень вантажів, до магістральних тягачів далекого прямування;
  • використання сучасної діагностичної електроніки - спеціальна система датчиків, що встановлюються на різні агрегати авто з метою відстеження ступеня їхнього зносу і навантажень, що припадають на них, це збільшує міжсервісний інтервал;
  • застосування найсучасніших систем безпеки при управлінні вантажівкою;
  • високий рівень економії палива;
  • європейський рівень екологічного стандарту (Євро-5 для старих машин і Євро-6 для нових і майже нових);
  • інші переваги.

Навіть найстаріші Mercedes Actros за умови їх рівномірної експлуатації, будуть для нашої країни непоганими автомобілями. Адже цю модель випускають з 1996 року, і вже є варіації в декількох поколіннях. Актрос популярний вибір на внутрішньому ринку старих авто, але ці автомобілі часто приганяють з-за кордону, а також купують у дилерів абсолютно нові моделі.       

Тягачі Мерседес Актрос в Україні

Окремо варто сказати про купівлю нових Mercedes-Benz Actros у нас в країні. За статистикою, це найпопулярніший вантажний автомобіль в Україні, якщо розглядати купівлю нових сідельних тягачів. Це зумовлено не тільки відмінною якістю і можливостями по комплектації та функціональному призначенню таких автомобілів. Важливим критерієм популярності є ціна за тягач, що само собою зрозумілий фактор, а також економічність.


В Актросах застосовується повністю автоматична «розумна» коробка передач. Залежно від специфіки місцевості, якою в поточний момент їде вантажівка, а також необхідного навантаження на двигун, комп'ютер автомобіля для АКП підбирає передачу, оптимально відповідну для цієї ситуації ще й з точки зору економії палива. 


На тривалій дистанції перевезення вантажів це виражається в істотній економії грошей, що позитивно позначається на вартості перевезень. Це ж добре для довгострокової експлуатації транспортного засобу. Це суттєвий критерій вибору на користь того, щоб купити Мерседес Актрос. 
 

 

 

Теми