Білгород-Дністровський морський торговельний порт знову виставлено на продаж у Prozorro

Тематика статті

На електронній платформі Прозорро.Продажі знову буде виставлено Білгород-Дністровський морський торговельний порт, ця подія має повторний характер. Раніше цей лот уже розігрувався і переможцем стала компанія «Укрдонінвест» бізнесмена Віталія Кропачева. Однак переможець торгів відмовився перераховувати отриману суму в 264 мільйони гривень. У результаті чого фірма втратила суму гарантійного внеску. 

Інші об'єкти, що продаються за програмою мала приватизація, можна детальніше розглянути у нас на сайті.


Морський порт розташований в Одеській області, м. Білгород-Дністровський, вул. Шабська, 81. У лот продажу виставлено єдиний майновий комплекс державних підприємств, їх структурних підрозділів у загальній кількості 56 штук.


Як вказали у Фонді державного майна: «Заснований 1971 року Білгород-Дністровський порт збитковий, проте з 2022 року підприємство відіграє важливу роль у забезпеченні світової продовольчої безпеки, як логістичний центр для портів на Дунаї».


Нова початкова вартість Білгород-Дністровського морського торговельного порту становить майже 185 мільйонів гривень. Торги призначено на 06 червня 2023 року. Більш повну інформацію про об'єкт продажу можна дізнатися, пройшовши за посиланням

 

Теми