Через аукціон Прозорро продадуть прибуткове державне Дніпропетровське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

Тематика статті

У системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі за програмою мала приватизація до продажу пропонується прибутковий державний єдиний майновий комплекс "Дніпропетровське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство". Стартова ціна активу 114.867 мільйонів гривень.

Більше інформації про продажі державних і приватних промислових компаній на Прозорро.Продажі у нас на сайті.

Комплекс складається з головного підприємства, розташованого на пр. Хмельницького 21 у місті Дніпро та філій у Запоріжжі - вулиця Грищенка та Кривому Розі на Центральному проспекті. Підприємство не має заборгованостей і є прибутковим, за 2023 рік його прибуток склав 2,5 мільйона гривень.

Переможець аукціону та майбутній приватний власник за умовами не матиме права на зміну діяльності впродовж 10 років, а також упродовж пів року не матиме прав на звільнення наявних працівників. Торги відбудуться 10 липня 2024 року, і пройдуть за англійською схемою на підвищення ціни. 

Більш повну інформацію про аукціон та умови його проведення можна дізнатися на офіційному сайті електронної системи, ось посилання.     
 

Теми