Через аукціон продадуть черговий спиртзавод, розташований у Бучанському районі

Тематика статті

На 29 серпня 2023 року призначено проведення аукціону з реалізації підприємства «Укрспирту» - Червонослобідського місця провадження діяльності та зберігання спирту. Завод має довгу історію, його було засновано ще у 1881 році, а 2019 року модернізовано. Підприємство розташовується в Бучанському районі Київської області за 50 кілометрів від Києва.

Є й інші аукціони за темою реалізація майнових комплексів, а також мала приватизація у нас на сайті. 


Єдиний майновий комплекс складається з чотирьох об'єктів нерухомості, розташованих на загальній площі майже 1700 квадратних метрів. Виробничі потужності заводу становлять 31,5 тисяч літрів готового продукту на добу. 


Місце розташування Червонослобідського місця провадження діяльності та зберігання спирту: Київська область, Бучанський район, с. Червона Слобода, вул. Лесі Українки (70-річчя Жовтня), 89, а також по вул. Заводська, 3, з/д станція «Буян». 


Стартова ціна об'єкта 9,717 мільйонів гривень, аукціон відбудеться на підвищення вартості (англійський сценарій). Крім фінальної ціни за результатами торгів, переможець також зобов'язаний буде заплатити 9,7 мільйонів гривень боргів підприємства. Більш повну інформацію про лот та умови проведення аукціону можна дізнатися на сайті Прозорро.Продажі (посилання на аукціон).

 

Теми